Герб Запорожья

             

                      

Районна адміністрація Запорізької міської ради по Заводському району

м. Запоріжжя, вул. Мирослава Симчича, 56
Тел: (061)239-71-21 (приймальня)
(061)239-71-30 (черговий)
Електронна пошта: reception.zavra@zp.gov.ua

atu.decentralization.gov.ua/#atlas /Код АТУ  ОА23060070010385728

Соціальні мережі:

   

 


 

 

    

 

   

 

Погода_в_світі

 

  

 

Заводський районний територіальний центр комплектування та соц.підтримки
Cьогодні: 22 квітня 2024

Оголошено призов громадян України на строкову військову службу

НАКАЗ

військового комісара Заводського
районного військового комісаріату

Про призов громадян на строкову військову службу


На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу“ та Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017.

НАКАЗУЮ :

1. Провести призов громадян України на строкову військову службу з 02 жовтня 2017 року по 30 листопада 2017 року.
2. Викликати на призовну дільницю військкомату для призову на строкову військову службу громадян, що проживають на території Заводського району, яким на період чергового призову виповниться 20 років, та старших осіб, які народились у період з 1990-1997 роки, у яких закінчилась відстрочка від призову, або раніше не призваних на строкову військову службу з різних обставин.
3. Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу у жовтні - листопаді 2017 року;
4. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою : м. Запоріжжя вул. Лізи Чайкіної, 65а в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю у 10 - денний термін до 14 жовтня 2017 року, маючи при собі документи, що засвідчують особу.
5. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Заводського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися на призовні дільниці для проходження призовної комісії.
6. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані викликати призовників з відрядження для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовні дільниці.
7. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним Законодавством.


Військовий комісар
Заводського районного
військового комісаріату
підполковник                                                           Г.А.ЛЮБАРСЬКИЙ

 

11.10.2017


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
 
💙💛 МИ = УКРАЇНА!       !!peace_of_ukraine_forever!!    !!перемога_україни!!

 

 
 

м. Запоріжжя, вул. Мирослава Симчича, 56

Тел/факс: (061) 289-81-40

Електронна пошта: reception.zavra@zp.gov.ua