Районна Адміністрація по Заводському району (м.Запоріжжя)

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua


  

  

  

  

  

 

  

 

Органи самоорганізації
Cьогодні: 7 грудня 2019

Список вулиць та провулків, які входять в межі органів самоорганізації населення Заводського району м. Запоріжжя

  

  

 

 

 

 

 

 

 

Вуличний комітет №45  
Керівник - Воробйов Олександр Дмитрович

Вулиці:
вул.Скворцова: 1 - 229, 2 - 210

Квартальний комітет №46
Керівник -Терещенко Людмила Іванівна

Вулиці:
Початкова: 67 - 79, 66 - 98; Футбольна: 61 - 101, 50 - 92;
Досягнень: 37 - 61, 44 - 68; Лижна: 41 - 79, 30 - 62;
Морфлотська: 1 - 57, 4 - 50; Лассаля: 2 - 20;
Республіканська: 3 - 25, 2 - 62; Добровольчих батальонів: 1 - 61, 2 - 18;
Бетонна: 4 - 20; Металістів: 1 - 13, 2 - 12.

Провулки:
Конотопський: 1 - 7, 2 – 8, 1 - 33, 2 - 42а.

Квартальний комітет №47
Керівник - Гавриленко Тетяна Іванівна

Вулиці:
Зразкова: 47 - 81; Причальна: 7 - 85, 2 - 52;
Учительська: 3 - 73, 2 - 74; Каспійська: 1 - 71, 2 - 106;
Морфлотська: 63 - 109, 84 - 110; Чорногорівська: 1 - 16;
Футбольна: 1, 2, 2-а, 2-б, 3; Відмінна: 1, 2, 3, 4, 5, 7;
Початкова: 1 - 7, 2 - 8; Передова: 1 - 7, 2 - 8;
Балтійська: 1 - 9-а, 2 - 10; Орловська: 1 - 11, 2-б - 10;
Софії Перовської: 1 - 21, 4 - 14-а; Середня: 1 - 29;
Крайова: 1 - 11, 2-а - 14; Придніпровська: 1 - 5, 2 - 8;
Соснова: 10 - 22.

Провулки:
Титановий; Внуковський: 2 - 20; Весняний: 1 - 11, 2 - 14;
Листопадовий: 1 - 11, 2 - 10-а;
Бірюсинський: 1 - 7, 2 - 6.

Квартальний комітет №48 
Керівник - Лукашова Віра Михайлівна

Вулиці:
Демократична, 5-77; Травнева, 77-101; Середня, 2-30;
Чудова, 3-113, 2-102; Зразкова, 1-43, 2-108;
Лижна, 1-17, 2-16; Досягнень, 1-21, 2-24;
Морфлотська, 76-82; Футбольна, 5-31, 4-30;
Відмінна, 9-35, 6-32; Початкова, 9-37, 10-36;
Передова, 21-35, 10-36; Камська, 1-9, 2-а-14;
Сеченова, 1-17, 2-10; Фрезерна, 1-17, 2-18;
Радіаторна, 1-17, 2-18; Молодіжна, 56, 63-69, 62-66;
Соснова, 70-82.
Провулки:
Переяславський, 3-9, 4-10; Лисенка, 3-9, 4-10; Ревуцького, 3-7, 4-8; Брестський, 3-7, 4-8

Квартальний комітет №49
Керівник - Польченко Зоя Гуріївна

Вулиці:
Травнева: 103 - 177; Чудова: 115 - 151, 104 - 178; Зразкова: 87 - 137, 112 - 154; Каспійська, 73-99,
Учительська: 75 - 109, 76 - 110; 108-154;
Чонгарська: 3 - 17, 2 - 16; Алмазна: 1 - 27, 2 - 20; Гончара: 2 - 64, Молодіжна: 31; Автодорівська: 2-а –14;
Соснова: 1 - 25, 65 - 81, 88 - 90.

Провулки:
Кедровий: 3 - 29, 4 - 24; Кремнієвий: 1 - 17, 2 - 16; Юр'ївський: 1 - 27, 2 - 24; Повітряний: 1 - 9, 2 - 10; Макіївський: 1 - 11, 2 - 8; Єреванський: 1 - 13, 2 – 12.

Квартальний комітет №50
Керівник - Пономарьова Тетяна Олексіївна

Вулиці:
Гончара: 1 - 39; Учительська: 111 - 127, 112 - 132; Висотна: 1 - 37, 2 - 38; Політехнічна: 1 - 25, 2 - 24; Болотнікова: 1 - 51, 2 - 50; Вятська: 1 - 37, 2 - 12; Редакційна: 1 - 37, 2 - 18; Демократична: 181 - 197; Олександра Невського: 1 - 35, 2 - 34;
Чонгарська: 19 - 71, 20 - 70; Автодорівська: 16 - 80.
Провулки:
Стальний: 1 - 15, 2 - 16; Вогняний: 1 - 11;
Женевський: 1 - 13, 2 – 40.

Квартальний комітет №51
Керівник -  Карпачова Людмила Олексіївна

Вулиці:
Гончара: 61 - 85, 123 - 129; Адм.Ушакова: 1 - 65, 2 - 68;
Ніжинська: 23 - 117, 42 - 64, 88 - 102;
Олександра Невського: 37 - 89, 38 - 110;
Лейтенанта Шмідта: 126 - 194; Річна: 1 - 19;
Демократична: 132 - 168; Тенісна: 41 - 51, 42 - 48;
Шкірятова: 71 - 105-б, 70 - 106; Підпорожня: 2 - 22;
Запоріжбудівська: 19 - 53, 20 - 60; Човнова: 1 - 11;
Республіканська: 85 - 125, 100 - 136;
Вроцлавська: 27 - 47, 42 - 84; Фінансова: 1 - 21, 2 - 12;
Марганцева: 7 - 29, 10 - 30; Водяна, 1-7, 2-6; Оренбурзька: 1,2,3,4.
Провулки:
Ніжинський: 1 - 21, 2 - 22; Таллінський: 1 - 13, 2 - 12; Невельського: 3 - 17, 4 – 18.


Квартальний комітет №52
Керівник - Меняйло Антон Володимирович 

Вулиці:
Селищна: 1 - 97, 2 - 84; Норильська: 1 - 63, 2 - 116; Світловодська: 1 - 95, 2 - 98; Вузлова: 1 - 11, 2 - 8; Водозабірна: 1 - 7, 2 - 12.
Провулки:
Квітковий: 1 - 17; Самопливний: 1 - 17, 4 - 16; Красносільський: 1 - 9.

Квартальний комітет №53
Керівник -  Горбачева Людмила Василівна

Вулиці:
Ринкова: 1 - 47; Фінансова: 23 - 97, 14 - 86;
Олександра Невського: 89 - 161, 112 - 190;
Адм. Ушакова: 67 - 103, 86 - 164; Ніжинська: 120 - 126;
Лейтенанта Шмідта: 196 - 226; Молодіжна: 111 - 141; Лізи Чайкіної: 109 - 131, 108 - 130; Марганцева: 1,2,3,4;
Алмазна: 77 - 107, 62-86; Гончара: 131 - 155, 144 - 158; Човнова: 21 - 27, 2 - 32; Наскрізна: 17 - 23, 18 - 24.
Провулки:
Карельський; Трубний.

Квартальний комітет №54
Керівник -  Зінченко Павло Олександрович

Вулиці:
Адм. Ушакова: 166 - 262; Фінансова: 99 - 215, 88 - 174; Олександра Невського: 163 - 249, 192 - 246;
Насосна: 39 - 63; Фільтрова: 29 - 41, 34 - 56; Новоселівська: 5 - 13, 4 - 14; Перспективна: 10, 39, 41; Компресорна: 69 - 81, 76, 78; Молодіжна: 112 - 128.
Провулок:
Суміжний: 2 – 20.

Квартальний комітет №55
Керівник -  Смірнова Любов Василівна

Вулиці:
Софіївська: 2-б - 82; Синельниківська: 1-а - 81, 2 - 82; Електрична: 1-а - 79, 2-а - 80; Літературна: 1 - 79, 2 - 80; Машина: 1 - 65, 2 - 76; Славгородська: 3 - 75-а, 4 - 112; Прияружна: 1 - 21; Проїздна; Похила; Рейкова;
Билкіна: 25 - 33, 24 - 36; Водовертна: 3 - 17; Горобинова: 3 - 11, 4 - 12; Автобусна: 21 - 31; Кустанайська: 4 – 14.

Квартальний комітет №56
Керівник - Назаренко Валентина Олексіївна

Вулиці:
Синельниківська: 83 - 113, 84 - 110; Софіївська: 84 -114; Електрична: 85-109, 82-164; Машина: 67-143, 78-150;
Літературна: 81-125; 82-128; Житомирська: 1-65, 4-60; Іркутська: 1-21, 2-34; Прияружна: 4-а-36, 45-73; Основна: 1-19, 2-20; Ключова: 1-а-25, 2-22;
Театральна: 3-31, 2-24; Амурська: 1-19, 2-20;
Шламова: 2-20; Друкарська: 1-19, 2-20.
Провулки:
Косогірний: 10,12; Сніжний: 1-9, 4-12;
Уфімський: 3-11, 4-14; Онезький: 3-11, 2-14; Барнаульський: 1-а-11, 2-10; Кузбаський: 1-9, 2-8

Квартальний комітет №57
Керівник - Непомняща Людмила Яківна

Вулиці:
Софіївська: 186-218; Основна: 21-73, 22-74;
Синельниківська: 185-217, 186-218; Шамотна,
Електрична: 185-217, 166-218; Амурська: 21-73, 22-74;
Машина: 145-197, 152-204; Друкарська: 21-73, 22-74; Житомирська: 67-119, 62-114; Шламова: 22-82;
Прияружна: 75-127, 38-100; Шахматна.

Квартальний комітет №58
Керівник - Адамян Тетяна Альбертівна

Вулиці:
Синельниківська: 220-236; Амурська: 75-165;
Електрична: 219-235, 220-278; Основна: 75-133, 76-144; Машинна: 199-279; Друкарська: 113-139, 98-152; Житомирська: 121-177, 116-202.
Провулки:
Плановий, Економічний, Стрілковий, Садибний

 Квартальний комітет №59
 Керівник -  Луб Світлана Михайлівна

Вулиці:
Історична: 1-а - 11-а; Вогнетривка: 1 - 21, 2 - 14;
Оптимістична: 13 - 35, 26 - 36;
Фінальна: 45 - 69, 32 – 72.

10.12.2016


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
 
//        //

 

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua