Герб Запорожья

             

                      

Районна адміністрація Запорізької міської ради по Заводському району

м. Запоріжжя, вул. Мирослава Симчича, 56
Тел: (061)239-71-21 (приймальня)
(061)239-71-30 (черговий)
Електронна пошта: reception.zavra@zp.gov.ua

atu.decentralization.gov.ua/#atlas /Код АТУ  ОА23060070010385728

Соціальні мережі:

   

 


 

 

    

 

   

 

Погода_в_світі

 

  

 

Стан справ та звітність
Cьогодні: 22 квітня 2024

Звіт про діяльність районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району за 2020 рік

 Робота районної адміністрації ведеться відповідно до Конституції України, законів України, нормативно-правових і розпорядчих актів вищих органів влади та положення про районну адміністрацію.
Для вчасного інформування населення, оперативної комунікації та зворотного зв’язку працюють сайт районної адміністрації (http://www.zavodska-ra.zp.ua) та сторінки у соціальних мережах. Така форма інформування та спілкування дозволяє вчасно вирішувати існуючі проблеми, не допускати соціального напруження серед мешканців району, роз’яснювати цілі та етапи проведення будь яких робіт, а також проводити аналіз щодо перспективи розвитку району в подальшому.
Одним із головних напрямків роботи районної адміністрації є організація благоустрою району, забезпечення належного санітарного утримання території та ефективної експлуатації житлового фонду.
Відділом житлово-комунального господарства районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району протягом 2020 року було проведено 10 нарад з керівниками комунальних підприємств, установ та організацій з питань постійного підтримання території району у належному санітарному стані району (утримання доріг, зупинок, тротуарів, прибирання парків, скверів, утримання житлового фонду тощо). За результатами нарад складені протоколи.
Протягом звітного періоду проведено комплекс заходів спрямованих на утримання району у належному санітарному стані, що включає: вивезення опалого листя, вивезення гілля, покіс трави; в зимовий період очищення території від снігу; видалення та обрізка аварійно-небезпечних дерев; поточний ремонт прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів та ін.
Так, у 2020 році районній адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району з міського бюджету виділено фінансування на проведення робіт по відновленню асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів в сумі 4 503,00 тис. грн. Укладено відповідний договір з КП «ЕЛУАШ» та виконано ремонтні роботи загальною площею – 6967,14 м² (100% від запланованого обсягу).
Підрядною організацією ТОВ «Юнія-Транс» виконано поточний ремонт тротуарів загальною площею 4809 м².
Також, виконано поточний середній та ямковий ремонт доріг загальною площею 36 354,0 м², відсипка доріг приватного сектора -10 486,39 м².
Щоденно проводилось очищення лоткової частини доріг під бордюром від наносного ґрунту та бруду, механізоване прибирання і миття підмітально-прибиральними машинами, роботи по обслуговуванню зливових каналізацій. В оперативному управлінні районної адміністрації знаходяться 8451 м/п мереж зливової каналізації, 138 дощеприймальників та 70 оглядових колодязів зливової каналізації. Протягом року КП «ЕЛУАШ» проводяться роботи по очищенню решіток зливової каналізації від сміття, встановлено 23 нові решітки, закрито 18 од. люків, виправлено 12 горловин оглядових колодязів.
В комплексі заходів по забезпеченню безпеки руху, орієнтації водіїв і пасажирів на дорозі, підвищення транспортно-експлуатаційних показників вулиць району підрядною організацією ТОВ «Трафік менеджмент груп» проведені роботи по нанесенню дорожньої розмітки на дорогах – 11 700,0 м/п та пішохідних переходах – 1150,0 м².
Під контролем районної адміністрації КРБП «Зеленбуд» протягом року проводились роботи по догляду за зеленими насадженнями району – очищення газонів та квітників; влаштування пристовбурових лунок під дерева та кущі для поливу; полив; обрізування троянд та кущів; посадка дерев та кущів; посадка, посів квітів; прополювання квітників, видалення порослі дерев та кущів; обрізка та видалення дерев; покіс та інші.
Так, КРБП «Зеленбуд» виконано роботи по покосу зелених зон району загальною площею - 550 225 м².
Укладені договори на виконання робіт по кронуванню дерев на вулично-шляховій території в кількості 80 од. на суму 237,2 тис. грн., по видаленню аварійно-небезпечних дерев в кількості 60 од. на суму 203,4 тис. грн. Роботи виконані в повному обсязі.
Для запобігання нещасних випадків, руйнування конструктивних елементів житлового фонду, пошкодження майна, районною адміністрацією укладено договір з підрядною організацією ТОВ «Акватранс Системи» на проведення робіт по кронуванню дерев на прибудинкових територіях в кількості 556 од. на суму 1648,54 тис. грн. та видаленню аварійно-небезпечних дерев на прибудинкових територіях в кількості 125 од. на суму 404,77 тис.грн.
Підрядною організацією ФОП Борисенко І.А. виконані роботи по видаленню пнів в кількості 85 од. на суму 86,74 тис.грн.
У той же час, для підтримання задовільного екологічного стану району проведені роботи з озеленення території. Так, в поточному році висаджено більше ніж 660 дерев на берегоукріпленні, у сквері ім.30-річчя визволення України від фашистських загарбників, сквері по вул.Євпаторійській/ Глазунова, по вул.Демократичній.
Укладені договори з підрядними організаціями на виконання робіт за наступними видами:
- покіс карантинних рослин та бур’янів механічним методом на внутрішньоквартальних територіях загальною площею 44,94 га та на безгосподарчих територіях загальною площею 36,58 га;
- ліквідація карантинних рослин фітоценотичним методом на загальній площі 0,28 га. Роботи виконані в повному обсязі.
Також, укладено договір з ТОВ «Гарант 2019» по видаленню порослі на загальній площі 60700,0 м² на суму 70,37 тис грн. Роботи виконані в повному обсязі по вул.Алмазній, Павлокічкаській, Запоріжбудівській, Аматорській, Експресівській, Цимлянській, Скворцова та іншим.
Підрядною організацією ТОВ «Акватранс Системи» виконані роботи по вивезенню листя з прибудинкових територій в кількості 724,0 т на суму 1062,11 тис.грн. та гілля в кількості 244,0 т на суму 823,01 тис.грн. Також, за додаткові кошти підрядною організацією ТОВ «Профівіт» виконані роботи по вивезенню листя з території району в кількості 272,64 т на суму 397,69 тис.грн. та гілля в кількості 118,7 т на сумму 398,25 тис.грн.
З метою уникнення екологічної катастрофи на території району постійно проводяться заходи по боротьбі з відходами. Проведено 12 засідань постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами, надано відповідні доручення комунальним підприємствам відповідно до їх повноважень.
Для проведення робіт по ліквідації стихійних звалищ у 2020 році районній адміністрації виділено 886,00 тис.грн., укладені договори з підрядними організаціями ТОВ «Акватранс Системи», ТОВ «Профівіт» та протягом року на території району ліквідовано 28 стихійних звалищ сміття, вивезено 1214 т відходів.
Укладено договір на проведення робіт по збиранню безпечних відходів (випадкового сміття) з ТОВ «Грініс» та за рік очищено територію загальною площею 1006 454,0 м².
Для забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя мешканців району, з метою запобігання розповсюдження зооантропонозних та трансмісивних захворювань в місті, районною адміністрацією укладено договір з ПП «Мед-Престиж» на проведення робіт по дезінсекції та дератизації території району. Так, протягом звітного періоду виконані роботи (3 етапи) по дезінсекції водоймищ на загальній площі 26,1 га та дератизації відкритих стацій на загальній площі 78 104,0 м².
Постійно проводяться роботи по утриманню у належному санітарному стані зупинок громадського транспорту, які розташовані на території Заводського району. Наразі в оперативному управлінні районної адміністрації значиться 86 павільйонів очікування.
За допомогою громадської організації «Спільно HUB» були встановлені 6 велосипедних стійок у районі.
Також, на балансі районної адміністрації знаходиться 131 майданчик (86 дитячих та 45 спортивних), на яких постійно ведеться контроль за технічним станом елементів майданчиків. В травні 2020 року укладено договір з переможцем відкритих торгів ТОВ «ГАРАНТ-2019» на проведення робіт по фарбуванню та поточному ремонту малих архітектурних форм (дитячі та спортивні майданчики з лавами, урнами) в кількості 2 454 м². Роботи виконані в повному обсязі.
У 2020 році за депутатські кошти було виготовлено проектно-кошторисну документацію та встановлені нові елементи дитячих/спортивних майданчиків за адресами: вул.Гончара, буд.84, вул.Електрична, буд.253, вул.Історична, буд.33, вул.Машинна, (навпроти буд.88); вул.Павлокічкаська, буд.13; вул.Посадочна, буд. 33; вул.Білгородська, (навпроти буд.100); вул.Скворцова, 126.
Підрядною організацією ТОВ «Компанія Ніка-Буд Плюс» виконані роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництва дитячого майданчика по вул.Республіканській/Морфлотській. Основна ідея проекту це організація відпочинку для дітей. Вартість об’єкту становить 120 000 грн.
На особистому прийомі громадян з питань приватизації та квартирного обліку було прийнято 350 громадян. Протягом року приватизовано 76 житлових приміщень (квартир, кімнат в гуртожитках, кімнат в квартирах спільного заселення). Підготовлено та видано 76 свідоцтв про право власності на житло. Також підготовлено та видано 2 дублікати свідоцтва про право власності на житло.
Проведено 29 засідань громадської комісії з житлових питань Заводського району, на яких розглянуто: 54 питання щодо постановки громадян на квартирний облік, зміни в облікові справи громадян, зняття з квартирного обліку громадян; 12 питань щодо зміни договорів найму житлових приміщень.
Проведено 10 обстежень житлових умов мешканців гуртожитків з метою їх приватизації та складено 10 актів обстеження та 10 актів про фактичне проживання громадян у гуртожитках. Проведено 6 обстежень житлових умов проживання громадян щодо постановки їх на квартирний облік. Підготовлено та видано 7 довідок про перебування громадян на квартирному обліку та 17 довідок щодо участі/неучасті громадян у приватизації житла.
Також, у 2020 році за рахунок бюджетних коштів та за сприянням районної адміністрації придбано трикімнатну квартиру для відселення мешканців з аварійного будинку по вул.Посадочній, буд.17 на загальну суму 715 тис.грн.
Щоденно відпрацьовуються звернення громадян, які надходять через електронну платформу Контакт-Центр 15-80. Протягом 2020 року на виконання до районної адміністрації надійшла 621 заявка. Задовільнено (закрито) 549 заявок, змінено виконавця по 36 заявкам. В роботі знаходиться 485 заявок.
З метою організації відпочинку, оздоровлення та змістовного дозвілля, задоволення духовних та фізичних потреб дітей, підлітків та мешканців району завершені роботи по об’єкту: «Реконструкція скверу ім.30-річчя визволення України від фашистських загарбників по вул.Л. Чайкіної в м.Запоріжжя» (І черга), в т.ч. отримано сертифікат закінченого будівництва від Державної архітектурно-будівельної інспекції України, а також виготовлено проектно-кошторисну документацію по об’єкту: «Реконструкція скверу по вул.Билкіна у м.Запоріжжя». Виконання робіт по вказаному об’єкту заплановано завершити у ІІ кварталі 2021 року.
Для організації відпочинку мешканців біля водних об’єктів, комунальним підприємством «Управління капітального будівництва» продовжуються будівельні роботи об’єкту: «Реконструкція зони відпочинку по вул.Л.Шмідта під пляж в м.Запоріжжі».
Відділом організаційної та кадрової роботи за звітний період виконано наступну роботу:
- постійно проводились рейди з питань дотримання «Правил благоустрою міста Запоріжжя» на території приватного сектору Заводського району;
- постійно проводились заходи та консультації для населення приватного сектору щодо вивезення побутового сміття;
- постійно проводились спільні виїзні рейди спеціалістів районної адміністрації, голів квартальних комітетів та спеціалістів
ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» по території Заводського району;
- постійно надавались методичні консультації керівникам органів самоорганізації населення;
- підготовлено та розповсюджено серед мешканців приватного сектору інформаційні листівки щодо недопущення порушення Правил благоустрою міста Запоріжжя;
- проведено заходи щодо організації та проведення звітно – виборчих конференцій на території приватного сектору району;
- підготовлено та проведено звітування голови районної адміністрації про проведену роботу у 2019 році;
- постійно оновлюється інформаційний стенд біля ПК «Заводський»;
- спільно з активістами району проведено акції «Заводський без наркотиків», під час яких знищено 212 написів наркосайтів на фасадах будинків, парканах, зупинкових комплексах тощо;
- проведено консультації для мешканців району, які мають намір прийняти участь у конкурсі соціальних ініціатив «Ми – це місто» та Громадський бюджет міста Запоріжжя у 2020 році;
- проведено заходи щодо підготовки проведення навчального семінару для учасників Громадського бюджету у 2020 році;
- надано консультативну допомогу в оформлені та підготовці необхідних пакетів документів (проекти) для направлення їх на розгляд Координаційної ради по Громадському бюджету міста Запоріжжя;
- розпочато проведення аналізу проектів поданих на розгляд Координаційної ради з питань Громадського бюджету міста Запоріжжя;
- проведена роз’яснювальна робота та надані консультації серед мешканців району, які виявили намір подати свої проекти на Громадський бюджет;
- проведено обстеження приміщень, в яких розміщені звичайні та спеціальні виборчі дільниці;
- проведено перевірку наявності виборчих скриньок для голосування;
- підготовлено інформацію щодо потреби у виборчих скриньках для проведення місцевих виборів;
- проводяться заходи з метою недопущення знаходження та розмноження карантинних рослин на прибудинкових територіях приватного сектору (підготовлено та розповсюджено пам’ятки серед мешканців приватного сектору, тим у кого виявлено амброзію – надані попередження та встановлені терміни усунення недоліків);
- у зв’язку із загрозою вчинення терористичних актів на території міста Запоріжжя активізовано роботу евакуаційної групи;
- проведено заходи до Дня Героїв Небесної сотні;
- вжиті відповідні заходи щодо гідного відзначення, в умовах карантину, Дня Захисника України та Дня визволення міста Запоріжжя;
- вжиті відповідні заходи щодо гідного відзначення, в умовах карантину, 87 роковин Голодомору;
- постійно проводиться контроль за строками виконання розпоряджень голови районної адміністрації (узагальнення інформації щодо виконання розпоряджень, підготовка аналітичних довідок);
- зібрано інформацію щодо виконання листків-доручень міського голови з метою подальшого узагальнення;
- постійно ведеться робота щодо привітання з державними, професійними святами, з днями заснування підприємств, установ, організацій;
- підготовлено та надано інформацію про стан справ в районі та діяльність районної адміністрації до виконавчого комітету міської ради;
- ведеться співпраця з релігійними організаціями;
- постійно оновлюється інформація на офіційному сайті районної адміністрації та сторінках в соціальних мережах.
Постійно ведеться системна робота з опрацювання звернень громадян. Впродовж 2020 року до районної адміністрації надійшло 925 звернень від громадян, з них: 74 колективних, 232 звернення надійшло через державні органи. Всього звернулось 1052 громадянина.
До чергової служби телефоном звернулось 1121 громадянин, усім були надані консультації та роз’яснення.
Значну увагу районної адміністрації приділено розширенню правової освіти населення, підтриманню правопорядку на території району, боротьбі із злочинністю і антигромадськими проявами, дотриманню працівниками районної адміністрації у своїй діяльності вимог нормативно-правових актів, законів України.
Відділом адміністративно-правової роботи впродовж 2020 року взято участь у 342 слуханнях судових справ районного та апеляційного судів.
Проведено 9 засідань ради опіки та піклування, на яких вирішено питання про призначення опікуна недієздатній особі. Підготовлено та надано до суду 9 подань з питання призначення опіки недієздатній особі. За ззвітний період проведено 2 консультативно-правові зустрічі, на яких проконсультовано 8 громадян. Надана юридична консультація 54 громадянам.
Відділом економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації впродовж 2020 року проведено 18 засідань районної комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування Заводського району, на яких було розглянуто 68 заяв суб’єктів господарювання.
Укладено 52 договори на право користуванням місцями для розташування засобів дрібнороздрібної торгівельної мережі та визначення розміру плати за цими договорами.
Укладено 32 договори на право користуванням місцем для розташування тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності та визначення розміру плати за цими договорами.
Підготовлено та надіслано 48 повідомлень суб’єктам господарювання – власникам тимчасових споруд про необхідність отримання паспорту прив’язки та укладання договорів на право користуванням місцем для розташування тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності.
Проведено 24 моніторингів цін продовольчих товарів у торговельній мережі та на продовольчих ринках.
Проведено 24 моніторингів щодо наявності в торговельній мережі масових сортів хліба та розміру цін.
Проведено 12 моніторингів щодо ситуації з реалізації скрапленого газу для потреб населення.
Проведене торгівельне обслуговування Новорічного містечка, в якому прийняли участь 6 суб’єктів господарювання.
Щоденно проводяться рейди з метою перевірки прилеглих територій до об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, надання послуг щодо неухильного виконання Правил благоустрою території м. Запоріжжя, а також з метою виявлення можливих осередків незаконної торгівлі.
Під час проведення рейдів виявлені недоліки було усунуто, складено 4 протоколи за ст. 160 КУпАП «Торгівля з рук у невстановлених місцях», 2 протоколи за ст. 195-6 КУпАП «Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів», 2 протоколи за ст.156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» та 27 протоколів за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів правил благоустрою території населених пунктів».
За результатами проведеної роботи 13 самовільно розміщені тимчасові споруди прибрані власниками самостійно.
На виконання рішень виконавчого комітету Запорізької міської ради організовано та проведено демонтаж тимчасових споруд у кількості 2 одиниць, які було самовільно розміщено на території Заводського району.
Проведено інвентаризацію біллбордів, які розміщені на території Заводського району.
Прийнято участь у рейдах мобільної групи з питань перевірки дотримання суб’єктами господарювання обмежень, які запроваджено на період карантину. Протягом 2020 року проведено 213 рейдів, перевірено 3781 торгівельний об’єкт. За результатами проведеної роботи складено 63 протоколи про адміністративні правопорушення та 67 актів про недотримання обмежувальних заходів. Організовано та проведено 2 робочі зустрічі з підприємцями Заводського району з питання ведення підприємницької діяльності в період карантину.
Проведено 306 засідань тендерного комітету районної адміністрації.
Відділом ведення Державного реєстру виборців районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району за 2020 рік організаційно - правова робота була спрямована на виконання покладених на відділ завдань, а саме:
Завантажено 462 відомості періодичного поновлення бази даних реєстру, та опрацьовано 4914 записів у зазначених відомостях.
Протягом року опрацьовано 82 пари кратних включень. По кратних включеннях здійснювалася перевірка персональних даних через Заводський районний відділ УДМС України в Запорізькій області та через департамент реєстраційних послуг, а також ці дані безпосередньо погоджувалися через інші відділи ведення Державного реєстру виборців.
Було проведено 722 накази начальника відділу ведення Державного реєстру виборців стосовно 5624 осіб (накази за зверненнями АІТС ДРВ, про внесення змін до персональних даних виборців, про знищення запису та внесення запису до бази даних реєстру).
Надіслано 270 запитів по 4560 особам до суб’єктів надання відомостей щодо підтвердження факту реєстрації виборців, уточнення ідентифікаційних даних, підтвердження факту смерті, уточнення кратних включень, підтвердження факту НСП.
Під час підготовки до Місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, була проведена наступна робота:
 надруковано та видано дільничним виборчим комісіям 45202 іменних запрошення для виборців Заводського району на 3795 аркушах формату А3;
 надруковано та видано дільничним виборчим комісіям попередні списки виборців для голосування на 670 аркушах формату А3 та уточнені списки для голосування на 782 аркушах формату А3;
 опрацьовано 30 запитів з особистого кабінету виборців;
 надано дільничним виборчім комісіям 22 повідомлення по 47 особам про виключення кратного включення з уточненого списку виборців;
 розглянуто 20 звернень виборців щодо зміни виборчої адреси та за результатами опрацювання звернень внесені відповідні зміни у Державному реєстрі виборців.
За результатами проведених Місцевих виборів були опрацьовані подання дільничних виборчих комісій щодо неточностей виявлених під час голосування стосовно 163 виборців. За результатами опрацювання та з метою перевірки ідентифікаційних даних та факту реєстрації виборців, було сформовано та надіслано 12 звернень відділу до виборців.
Також за звітний період опрацьовано 20 заяв за зверненнями виборців щодо зміни ідентифікаційних даних в реєстрі, розглянуто та надано відповіді на 60 запитів виборців з тимчасово окупованої території про надання інформації з бази ДРВ.
Розглянуто та надано відповіді на 58 запитів Заводського районного відділу управління ДМС України в Запорізькій обл. щодо надання інформації з бази ДРВ у зв’язку з проведенням ідентифікації 58 осіб з метою оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон.
Проаналізовано стан 65 виборців в Реєстрі, які вибули з військових частин, установ відбування покарань та 47 виборців вибувших з МЗС, попередня адреса яких є в межах Заводського району.
Також проаналізовано інформацію щодо 75 померлих виборців, які померли поза межами Заводського району.
Проведено 2855 пошукових запитів в Державному реєстрі виборців.
Протягом 2020 року сектором по культурі та спорту районної адміністрації було надано сприяння в організації заходів (з додержанням заходів щодо попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19):
- 3 січня - новорічного вертепу «Різдвяна пісня в прозі» вихованців Запорізької дитячої музичної школи № 4 для військової частини № 3026;
- 13 січня - різдвяних колядок «Різдвяна пісня в прозі» вихованців Запорізької дитячої музичної школи № 4 для представників районної адміністрації;
- 21 січня - наради з представниками палаців культури «Заводський» та «Молодіжний», ПНЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району», Запорізької дитячої музичної школи № 4 з питання заходів з нагоди свята весни у Заводському районі;
- 18 лютого - наради з представниками палаців культури «Заводський» та «Молодіжний», ПНЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району», Запорізької дитячої музичної школи № 4 з питання заходів з нагоди свята весни у Заводському районі;
- 15 та 22 лютого – районних заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ої річниці виведення військ із Республіки Афганістан «Незабутня пам'ять»;
- 2 березня - в КЗ «ПК «Орбіта» святкової вистави «Сінатра» до Міжнародного жіночого дня;
- 6 березня – на площі біля будівлі районної адміністрації яскравого дитячого свята «Весна, Мама, Радість»;
- 8 травня - до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (керівництвом районної адміністрації відвідано та поздоровлено вдома ветеранів, які безпосередньо брали участь у бойових діях під час Другої світової війни та осіб з інвалідністю внаслідок Другої світової війни);
- 9 травня – до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (покладання квітів до братських могил у сел.Підпорожнє та по вул.Скворцова);
- 12 травня – до Дня матері (привітання матерів військовослужбовців, загиблих в мирний час, які мешкають в Заводському районі);
- 23 травня - районного Фестивалю дитячої та юнацької творчості «Джерельце» в онлайн форматі, присвяченому 51-річчю з Дня утворення Заводського району;
- 22 червня - до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни представниками районної адміністрації та громадської організації «Заводська районна рада ветеранів України м. Запоріжжя» покладено квіти до братської могили по вул. Скворцова;
- напередодні святкування 29-ї річниці незалежності України працівники районної адміністрації поздоровили членів родин військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції;
- 12 вересня – культурно-розважального районного заходу «Здравствуй, осінь золота!»;
- нараду з представниками територіального відділу освіти Заводського району з питань проведення онлайн-конкурсу відеороликів «Мій вчитель – найкращий» та заходів до Дня працівників освіти;
- районного онлайн-конкурсу відеороликів «Мій вчитель – найкращий»;
- до Дня працівників освіти - районний онлайн-конкурс «Мій вчитель -найкращий»;
- до Дня визволення м.Запоріжжя від фашистських загарбників (покладання квітів до братських могил у сел.Підпорожнє та по вул.Скворцова);


Підготовлено та розміщено на офіційному веб-сайті районної адміністрації та в тематичних групах у соціальних мережах медійні привітання:
- до 51-ої річниці з Дня утворення Заводського району спільно з територіальним відділом освіти Заводського району, ЗНВК № 67, ПНЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району», КЗ «ПК «Молодіжний», КЗ «ПК «Заводський», Запорізькою дитячою музичною школою № 4;
- до Дня захисту дітей, Дня медичного працівника та Дня конституції України спільно з Запорізькою дитячою музичною школою № 4, КЗ «ПК «Молодіжний», КЗ «ПК «Заводський», ПНЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району»;
- до Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості;
- до Дня Незалежності України;
- до Дня працівників освіти;
- до Дня визволення м.Запоріжжя від фашистських загарбників;
- Дня міста – 2020;
- 76-річниці визволення України від фашистських загарбників.
У листопаді проведено нараду з керівниками культурно-просвітницьких закладів району щодо організації та підготовки привітань до новорічних та різдвяних свят у 2020-2021 році в онлайн форматі.
У грудні організовано прикрашання районного новорічного містечка на площі біля районної адміністрації та медійні привітання, онлайн-конкурси та вистави з нагоди новорічних та різдвяних свят, які було розміщено на офіційному веб-сайті районної адміністрації та тематичних сторінках у соціальних мережах.
Згідно графіку проведено комісії:
- 2 засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати, на якому розглянуто 6 питань (2- про стан погашення заборгованості з заробітної плати працівникам підприємств Заводського району; 2 - про організацію роботи щодо погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду України, заборгованості з ЄСВ; 2 - розгляд стану виплати заробітної плати у розмірі не нижче законодавчо встановленого мінімуму на підприємствах Заводського району);
- 2 засідання районної робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати в Заводському районі, на якому розглянуто 2 питання (про стан додержання роботодавцями мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах комунальної форми власності та бюджетних установах району);
- 1 засідання районного оперативного штабу для вжиття термінових заходів щодо захисту бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та під час надзвичайних ситуацій, на якому розглянуто 2 питання (1 - розгляд листа виконавчого комітету Запорізької міської ради; 1 - затвердження плану заходів щодо захисту бездомних осіб та осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, в осінньо-зимовий період 2020-2022 років, у складних погодних умовах та під час надзвичайних ситуацій у Заводському районі);
- 49 засідань комісії з розслідування нещасних випадків невиробничого характеру у Заводському районі, на яких розглянуто 480 повідомлень про випадки невиробничого травматизму;
- 14 засідань районної комісії про необхідність проведення (відсутність необхідності) капітального ремонту житлового будинку (квартири) особи, яка має право на пільгу, на яких розглянуто 29 питань (5- розгляд листа управління соціального захисту населення Запорізької міської ради по Заводському району; 1 - розгляд звернення заявника щодо надання матеріальної допомоги для проведення капітального ремонту власної квартири; 2 - обстеження районною комісією квартири заявника; 1 - розгляд листа управління соціального захисту населення Запорізької міської ради по Дніпровському району; 1 - визначення комісією необхідності (відсутності необхідності) проведення капітального ремонту власного житлового будинку; 2 - розгляд листа управління соціального захисту населення Запорізької міської ради по Хортицькому району; 2 - розгляд листа управління соціального захисту населення Запорізької міської ради по Шевченківському району; 2 - розгляд листа управління соціального захисту населення Більмацької районної державної адміністрації Запорізької області; 1 - розгляд листа Новополтавської сільської ради; 12 - обстеження районною комісією житлового приміщення);
- 5 засідань спостережної комісії районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району, на якому розглянуто 7 питань (1 - затвердження плану роботи спостережної комісії районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району на 2020 рік; 1 - про сприяння у вирішенні питань, пов’язаних з ресоціалізацією осіб, які прибули з місць позбавлення волі; 1 - про надання допомоги суб’єктам пробації, які її потребують; 1 - надання допомоги суб’єктам пробації, які її потребують; 1 – розглянуто лист громадської організації «Україна без тортур» щодо дотримання прав засуджених під час виконання кримінальних покарань; 1 - належне виконання порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на певний строк; 1 - про підсумки діяльності Заводського ВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області у 2020 році щодо осіб, які прибули з місць позбавлення волі);
- 1 засідання районного оперативного штабу для вжиття термінових заходів щодо захисту бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, у складних погодних умовах та під час надзвичайних ситуацій, на якому розглянуто 2 питання (1 - про стан готовності районних служб до надання допомоги бездомним особам та особам, звільненим з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, у складних погодних умовах та під час надзвичайних ситуацій; 1 - нагальні питання).

 

8.02.2021


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
 
💙💛 МИ = УКРАЇНА!       !!peace_of_ukraine_forever!!    !!перемога_україни!!

 

 
 

м. Запоріжжя, вул. Мирослава Симчича, 56

Тел/факс: (061) 289-81-40

Електронна пошта: reception.zavra@zp.gov.ua