Герб Запорожья

             

                      

Районна адміністрація Запорізької міської ради по Заводському району

м. Запоріжжя, вул. Мирослава Симчича, 56
Тел: (061)239-71-21 (приймальня)
(061)239-71-30 (черговий)
Електронна пошта: reception.zavra@zp.gov.ua

atu.decentralization.gov.ua/#atlas /Код АТУ  ОА23060070010385728

Соціальні мережі:

   

 


 

 

    

 

   

 

Погода_в_світі

 

  

 

Стан справ та звітність
Cьогодні: 19 травня 2024

Заводський район. Підсумки роботи за 2018 рік

 

 Звіт за підсумками роботи районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району у 2018 році

Робота районної адміністрації ведеться відповідно до Конституції України, законів України, нормативно-правових і розпорядчих актів вищих органів влади та положення про районну адміністрацію.

Громада району має можливість своєчасно дізнатись про діяльність адміністрації на офіційному веб-сайті (http://www.zavodska-ra.zp.ua) та на сторінці соціальної мережі Facebook.com (https://www.facebook.com/Районна-адміністрація-Запорізької-міської-ради-по-Заводському-району), де розміщується актуальна інформація про заходи, які проводяться в місті та районі, висвітлюється робота комунальних служб, культурного, соціального та економічного розвитку, анонсуються новини, оприлюднюються актуальні оголошення та нагадування, відслідковується зворотній зв'язок. Так, у 2018 році розміщено в розділах «Новини та події», «Тендерні закупівлі», «Оголошення», «Звіти» та ін. – 560 інформаційних повідомлень, в рубриках інших організацій – 51, соціальних мережах – 472.
З метою оперативного вирішення нагальних питань мешканців району на сторінці та сайті діє зворотній зв’язок, де безпосередньо відбувається спілкуються із відповідальними представниками районної адміністрації. Ситуація на контролі до повного вирішення. Відбувається особисте спілкування-діалог представників влади і населення, а результат своєчасне усунення проблем і вирішення питань.

Одним із пріоритетних напрямків роботи районної адміністрації є всебічний благоустрій території району та розвиток інфраструктури. Комунальний напрямок є одним із найважливіших.
У 2018 році районній адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району з міського бюджету було виділено фінансування на проведення робіт по відновленню асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів в сумі 6982,106 тис.грн. Укладено відповідний договір з КП «ЕЛУАШ» та виконано ремонтні роботи загальною площею – 18 062 м² (100% від запланованого обсягу).
Також, впродовж 2018 року на території Заводського району КП «ЕЛУАШ» виконано поточний ремонт доріг та тротуарів загальною площею – 33611,96 м² (вул. Скворцова, Лижна, Морфлотська, Демократична, Електрична, Діагональна, Євпаторійська, Насосна, Каліброва, Історична, Тенісна, О.Невського, Перспективна, Північне та Південне шосе та інші). Виконано відсипку доріг приватного сектору – 2490,32 м² (вул. Рядова, Літературна, Причальна, Л.Шмідта). Щоденно проводиться очищення лоткової частини доріг під бордюром від наносного ґрунту та бруду, механізоване прибирання і миття підмітально-прибиральними машинами, роботи по очищенню решіток зливових каналізацій. Так, в оперативному управлінні районної адміністрації знаходяться 8160 м/п мереж, 128 дощеприймальників та 40 оглядових колодязів зливової каналізації. Протягом звітного періоду КП «ЕЛУАШ» очищено 316 решіток зливової каналізації від сміття, встановлено 14 нових решіток, закрито 52 кришки люків, виправлено 9 горловин оглядових колодязів.
В комплексі заходів по забезпеченню безпеки руху, орієнтації водіїв і пасажирів у дорозі, підвищення транспортно-експлуатаційних показників вулиць району підрядними організаціями виконані:
- послуги з розробки схеми організації дорожнього руху на дорогах Заводського району загальною площею 16 433 м.;
- на території району встановлені технічні засоби регулювання дорожнім рухом (дорожні знаки) в кількості 128 од.;
- проведені роботи по нанесенню дорожньої розмітки на дорогах району – 47 324 м та пішохідних переходах – 2366 м²;
- виконані роботи із промивки 1320 м/п вуличної зливової каналізації та очищенню дощоприймачів в кількості 75 од.
Під контролем районної адміністрації КРБП «Зеленбуд» протягом 2018 року на території району проводились роботи по догляду за зеленими насадженнями – очищення газонів та квітників; влаштування пристовбурових лунок під дерева та кущі для поливу; полив; обрізування троянд та кущів; посадка дерев та кущів; посадка, посів квітів; прополювання квітників, видалення порослі дерев та кущів; обрізка та видалення дерев; покіс та інші. Проведені роботи по знесенню аварійних та сухостійних дерев в кількості 100 од. та виконана обрізка з проріджуванням сухих, аварійно-небезпечних дерев в кількості 534 од. Також, проведені роботи по ліквідації наслідків негоди (буревію), а саме розпил повалених дерев, гілок в кількості 96 од.
Також, підрядною організацією виконані роботи по покосу зелених зон району загальною площею - 100 000 м².
Відповідно до укладеного договору проводились роботи по видаленню верхньої частини пенька в кількості 90 од. (виконано 100% від запланованого обсягу). Також, районною адміністрацією було укладено договір з підрядною організацією на виконання робіт по видаленню верхньої частини пенька в кількості 113 од. (виконано 100% від запланованого обсягу).
У 2018 році виділені кошти на ліквідацію карантинних рослин хімічним та фітоценотичним методом. Підготовлено тендерну документацію, опубліковано закупівлю через електронну систему «ProZorro» (відкриті торги). За результатами аукціону укладені договори з переможцями на виконання робіт по обробці хімічним способом карантинних рослин загальною площею 46 733 м² та проведення робіт по озелененню території фітоценотичним методом (гідропосів газонів) на загальній площі 2 174 м². Роботи виконані в повному обсязі.
Також, укладено договір на проведення робіт по видаленню порослі на суму 82,06 тис грн. Роботи виконані в повному обсязі на загальній площі 86 261 м².
Постійно проводяться роботи по приведенню та утриманню у належному санітарному стані зупинок громадського транспорту, які розташовані на території Заводського району. В поточному році встановлені нові зупинки громадського транспорту - 10 од. Наразі в оперативному управлінні районної адміністрації 69 од. павільйонів очікування. Проведені роботи по встановленню логотипу міста та району при в`їзді до Заводського району по вул. Скворцова, зі сторони траси Харків – Сімферополь.
Також, на балансі районної адміністрації знаходиться 144 майданчика (93 дитячих та 51 спортивних), на яких постійно ведеться контроль за технічним станом елементів майданчиків. Укладені договори з переможцем відкритих торгів на проведення робіт по фарбуванню та поточному ремонту малих архітектурних форм (лави, урни, павільйони очікування, дитячі та спортивні майданчики та т.п.) в кількості 2321,59 м², а саме: лави – 54 од., урни – 178 од., дитячі, спортивні майданчики – 17 од., зупинки громадського транспорту – 4 од. Роботи виконані. Встановлено два дитячих майданчика по вул. Електричній та Шамотній.
З метою утримання території району в належному санітарному стані з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм проводяться відповідні заходи із з організації вивезення, знищення побутових та інших відходів. Проведено 13 засідань постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами, надано відповідні доручення комунальним підприємствам згідно з їх повноваженнями. З підрядною організацією укладено договір на проведення робіт із ліквідації стихійних звалищ. Протягом року на території району ліквідовано 39 осередків стихійних звалищ сміття та вивезено 1665,0 т відходів.
Для забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя мешканців району, з метою запобігання розповсюдження зооантропонозних та трансмісивних захворювань в місті, районною адміністрацією укладено договір з підрядною організацією на проведення робіт по дезінсекції та дератизації території району. Так, у звітному періоді виконані роботи по дезінсекції водоймищ на загальній площі 77 000,0 м² та дератизації відкритих стацій на загальній площі 127 336 м².

З метою приведення території району до належного санітарного стану після зимового періоду районною адміністрацією складені графіки проведення відповідних заходів на закріплених ділянках за промисловими підприємствами, гаражними кооперативами, автостоянками. Додатково проведена нарада з головами гаражних кооперативів. Організовано та проведено заходи до «Дня довкілля» на території берегового укріплення по вул.Болотнікова/вул.Автодорівській, на території сел.Запоріжжя-Ліве із залученням громадськості, у тому числі молоді. Проведена робота з підприємствами торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування щодо укладення договорів про закріплення та утримання об`єктів благоустрою в належному стані.

Районною адміністрацією постійно проводиться робота щодо перевірки рекламних засобів, розміщених на території Заводського району, здійснюється їх моніторинг та фотофіксація, матеріали передаються на розгляд до департаменту комунальної власності та приватизації міської ради з метою виявлення незаконно встановлених рекламних засобів.
На особистому прийомі громадян з питань приватизації та квартирного обліку було прийнято 560 громадян. Підготовлено та видано 85 свідоцтв про право власності на житло, 9 дублікатів свідоцтв про право власності на житло. Проведено 28 засідань громадської комісії з житлових питань (постановка на квартирний облік та переоформлення договорів найму житлових приміщень). Проведено обстеження житлових умов мешканців гуртожитків з метою їх приватизації та складено 9 актів про фактичне проживання громадян у гуртожитках. Проведено 12 обстежень житлових умов проживання громадян щодо постановки їх на квартирний облік. Видано 80 направлень на виготовлення технічних паспортів на квартири для приватизації, 16 довідок щодо участі/не участі громадян у приватизації житла, 14 довідок щодо перебування громадян на квартирному обліку.
Щоденно відпрацьовуються звернення громадян, які надходять через електронну платформу Контакт-Центр 15-80. Протягом звітного періоду на виконання до районної адміністрації надійшло 248 звернень з яких, задовільнено (виконано) 119 звернень, змінено виконавця по 104 зверненням. В роботі знаходиться 67 звернень.
Крім того, впродовж звітного періоду спеціалістами відділу житлово-комунального господарства проведено 47 рейдів щодо дотримання підприємствами, організаціями, установами та домовласниками приватного сектору району «Правил благоустрою території міста Запоріжжя», затверджених рішенням Запорізької міської ради від 22.06.2011 № 41, надано – 182 попередження та складено 7 протоколів про адміністративне правопорушення.
Проведено 72 рейди щодо перевірки стану закріплених територій району. За результатами рейдів складається перелік недоліків та надається комунальним підприємствам для усунення виявлених недоліків.
Проведена робота щодо підготовки документів по бюджету розвитку на 2019-2020 роки.
Підготовлено бюджетні запити по всім напрямкам відділу з обґрунтуваннями для формування бюджету міста на 2019 рік. До Департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради надані пропозиції та техніко-економічні обґрунтування щодо включення до Переліку об`єктів будівництва мереж зовнішнього освітлення.
Відділом житлово-комунального господарства районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району за звітний період було проведено 43 наради з керівниками комунальних підприємств, установ та організацій з питань постійного утримання території району в належному санітарному стані району (утримання доріг, зупинок, тротуарів, прибирання парків, скверів, утримання житлового фонду тощо).

З метою донесення актуальної інформації до населення, у тому числі на віддалених територіях району, таких як селище Підпорожнє, сел.Запоріжжя-Ліве та вул.Скворцова році, а також у сквері ім.О.І.Бірюка встановлено інформаційні стенди районної адміністрації, на яких розміщується актуальна інформація щодо подій в районі та місті, оновлюється щомісячно.
Через засоби масової інформації, а саме: газети «Запорізька Січ», «Дніпровський металург», «Ферросплавщик» та «Вісник комбінату» ведеться пряме спілкування з громадою. За рік у ЗМІ було розміщення 14 публікацій.
Крім того керівництво районної адміністрації постійно приймає участь у зустрічах з колективами підприємств, організацій та громадою району.
Всього на особистих прийомах керівництвом прийнято 319 громадян.
Постійно ведеться системна робота з опрацювання звернень громадян. Впродовж 2018 року до районної адміністрації надійшло 995 звернень від громадян, з них: 74 колективних, 9 повторних, 168 звернень надійшло через державні органи. Всього звернулось 1957 громадян.
Надійшло 34 запити щодо надання публічної інформації, з них: від фізичних осіб – 21, від юридичних осіб – 7. Переважною більшістю є питання житлової політики, комунального і дорожнього господарства, благоустрою, сім’ї, дітей і молоді.
До чергової служби телефоном звернулось 1146 громадян, усім були надані консультації та роз’яснення.

Завдяки ефективній співпраці районної адміністрації з керуючими компаніями, комунальними підприємства впродовж року велась активна робота щодо благоустрою території району, забезпечення належного санітарного стану. З метою координації робіт з благоустрою щотижнево проводились наради з керівниками комунальних підприємств району.

Районна адміністрація плідно співпрацює із депутатським корпусом. Так у 2018 році за рахунок депутатського фонду в районі було:
- для забезпечення матеріально-технічної бази виділено 230 тис.грн. ПНЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району»,
- придбано меблі для жіночої консультації КНП «ЦПМСД №4» (187 тис.грн.),
- КУ «ЦКЛ №4» для забезпечення матеріально-технічної бази виділено – 178 тис.грн.
- для закладів освіти району (дошкільні, шкільні, позашкільні та професійно-технічні) виділено – 2 031 тис.грн.
- на благоустрій прибудинкових територій та ЖКХ виділено 535 тис.грн.
- встановлено 2 спортивні майданчики по вул. Електричної та Шламовій на суму 100,00 тис.грн. (Кругла Людмила Юхимівна).
- для розвитку спорту виділено – 551 тис.грн.
- Михайликом П.А. започатковано районне спортивне свято до Дня району,
- на благоустрій подвір’я ЗНВК №13 (сел.Підпорожнє) виділено 150 тис.грн. Кривцовим А.І.,
- мешканцям району виділено адресну матеріальну допомогу на загальну суму 874 тис.грн.,
- за сприянням депутатів та підприємств знесено аварійні споруди на території гімназії №46 (450 тис.грн.)…тощо.

Відділ організаційної та кадрової роботи активно співпрацює з органами самоорганізації населення.
Щомісячно проводились семінар–наради з керівниками органів самоорганізації населення, на яких розглядались питання:
- Зміни у роботі ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» та їх співпрацю із керівниками ОСН,
- Закон України «Про участь громадян в охороні громадського і державного кордону»,
- Про співпрацю керівників органів самоорганізації населення з відділом житлово-комунального господарства районної адміністрації,
- Про встановлення карантину щодо африканської чуми свиней,
- Про прийом депутатів усіх рівнів у 2018 році,
- Про Порядок надання фінансової підтримки органам самоорганізації населення,
- Про актуальні питання соціального захисту населення у 2018 році,
- Щодо укладання декларацій про вільний вибір лікаря,
- Про внесення змін до Положення про Громадський бюджет у місті Запоріжжя,
- Про Дотримання мешканцями приватного сектору Правил благоустрою території міста Запоріжжя,
- Про сказ домашніх тварин,
- Про приведення території кварталів до належного санітарного стану з огляду на погодні умови (весна, осінь – опале листя, гілля) із залученням громади приватного сектору району,
- Про дотацію на молодняк великої рогатої худоби,
- Про проведення конференцій на території органів самоорганізації населення (затвердження графіку).

Протягом року проведено активну роботу щодо укладання договорів на вивіз ТПВ в приватному секторі. На кінець року 98 % від загальної кількості домовласників уклали договори на вивезення сміття.
На території району працюють 14 квартальних комітетів, 1 вуличний комітет і 5 будинкових комітетів.
В січні та квітні 2018 року було проведено позачергові виборчі конференції на території кварталу №51.
Всього за 2018 рік органами самоорганізації населення проведено 51 робочу зустріч за місцем проживання, де розглянуто понад 108 питань; відбулось 75 засідань органів самоорганізації населення; розглянуто 231 питання, 42 скарги; видано 1961 довідки та 172 характеристики; кількість жителів, прийнятих підчас прийомів складає понад 19440 чоловік. Всі голови квартальних комітетів мають встановлені графіки прийому громадян.

Громада району активно приймає участь у соціальних проектах міста.
Так за кошти Громадського бюджету в 2018 році:
- у селищі Підпорожнє по вул.Норильській благоустроєно територію під сквер;
- встановлено три тенісних столи (сел.Запоріжжя-Ліве та сквер ім.О.І.Бірюка);
- придбано обладнання для проведення заходів у КЗ «Палац культури «Молодіжний»;
- встановлено спортивний майданчик із тренажерами на території гімназії №47;
- встановлено спортивний майданчик із тренажерами біля будинку №49 по вул.Історичній;
- КУ «ЦКЛ №4» відремонтовано палати для ветеранів війни, учасників бойових дій, АТО.
Крім того мешканці району прийняли активну участь в конкурсі соціальних проектів ПАТ «МК «Запоріжсталь» «Ми – це місто». Завдяки співпраці бізнесу та громади реалізовані проекти:
- виконано реконструкцію вже існуючого міні-скверу на вул.Л.Чайкіної;
- в ЦКЛ №4 облаштовано алею для прогулянок;
- придбано обладнання для проходження дітей з особливими потребами курсу мозочкової стимуляції (нейрокорекції).

Впродовж звітного періоду було оголошено 7 конкурсів на заміщення вакантних посад в районній адміністрації, за результатами яких:
- 4 особи призначено на вакантні посади головних спеціалістів відділу житлово-комунального господарства;
- 1 особу призначено на вакантну посаду головного спеціаліста-бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності.
Один конкурс визнано конкурсною комісією таким, що не відбувся за відсутності кандидатів на участь у конкурсі. За результатами ще одного конкурсу (на вакантну посаду головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства) особа, яка брала у ньому участь, набрала менше 50% від максимальної суми балів, тому була визнана конкурсною комісією такою, що не склала іспит.
Впродовж 2018 року відбулося призначення 9 осіб:
- 5 – за результатами конкурсу;
- 4 – за переведенням, як таких, що успішно пройшли стажування (одну з них тимчасово).
Відбулося переведення однієї посадової особи місцевого самоврядування на рівнозначну посаду тимчасово.
У 2018 році відбулося звільнення 2 посадових осіб місцевого самоврядування, з них: 1 – за власним бажанням (у зв’язку з виходом на пенсію), 1 – за угодою сторін.
Відповідно до ст.15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» у 2018 році 15 посадовим особам місцевого самоврядування присвоєно ранг:
- 6 особам – черговий;
- 9 особам – при призначенні на посаду (з них: 5 – при призначенні за конкурсом, 4 – при просуванні по службі).
З метою професійного зростання впродовж 2018 року 22 посадові особі місцевого самоврядування районної адміністрації пройшли підвищення кваліфікації:
- в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів НАДУ при Президентові України – 1 особа;
- у Запорізькій обласній державній адміністрації – 2;
- у КП «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради – 2;
- у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області – 3;
- у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій – 9;
- у Запорізькій торгово-промисловій палаті – 3;
- у Центрі управління навчанням учасників виборчих процесів – 1.
Підвищення обсягу знань та рівня обізнаності посадові особи здійснюють шляхом самоосвіти та відвідування апаратних навчань, які проводяться щомісяця відповідно до тематичного плану навчання посадових осіб місцевого самоврядування районної адміністрації на 2018 рік. У звітному році розглянуто і опрацьовано 52 питання. Рівень відвідування занять високий та в середньому становить 96%.
В районній адміністрації ведеться цілеспрямована робота щодо залучення посадових осіб місцевого самоврядування районної адміністрації до проведення апаратних навчань. Так, у поточному році було проведено 12 апаратних навчань, доповідачами на яких були начальники відділів, заступник начальника відділу, спеціалісти районної адміністрації. Також, до проведення апаратних навчань, за запрошенням Запорізької обласної організації товариства «Знання» України, доповідачами були кандидат філософських наук, доцент Запорізького національного університету Ніколаєва Т.Є. та викладач кафедри соціальної філософії та управління Запорізького національного університету Капріцин І.І.
На виконання розпорядження Запорізького міського голови від 24.01.2018 №18р «Про затвердження Плану заходів щодо забезпечення виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції», запобігання та протидії корупції у виконавчих органах Запорізької міської ради, на підприємствах, в установах, закладах, що належать до комунальної власності територіальної громади міста на 2018 рік» розпорядженням голови районної адміністрації від 30.01.2018 №31р затверджено План заходів щодо забезпечення виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції», запобігання та протидії корупції в районній адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району
на 2018 рік.
Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в районній адміністрації складено План заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням серед посадових осіб місцевого самоврядування районної адміністрації на 2018 рік. Перевірялися у строки, встановлені рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 06.09.2016 №19 «Про затвердження Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій».
На виконання ст.45 Закону України «Про запобігання корупції» в районній адміністрації проводилася робота щодо своєчасного подання посадовими особами місцевого самоврядування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. До 01.04.2018 всі працюючі посадові особи місцевого самоврядування, а також ті, які звільнилися у 2017 році своєчасно подали електронні декларації. При прийнятті та звільненні у 2018 році посадові особи, також, своєчасно здійснювали подання електронних декларацій.
Осіб, звільнених з районної адміністрації у 2018 році, письмово попереджено про необхідність подання до 01 квітня наступного року електронної декларації за 2018 рік (тип декларації «після звільнення»).
Упродовж звітного року здійснювався моніторинг стану дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції», вживалися заходи щодо попередження та профілактики скоєння корупційних дій посадовими особами місцевого самоврядування. При оголошенні конкурсів на заміщення посад у районній адміністрації у 2018 році з кандидатами на заміщення посад проводилась роз’яснювальна робота щодо дотримання ними вимог законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», їх під особистий підпис було ознайомлено з встановленими цими законами обмеженнями, пов’язаними з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування, її проходженням, про дотримання Загальних правил етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. До складу конкурсних комісій залучалися особи з числа відповідальних за організацію та проведення роботи з питань запобігання корупційним проявам серед посадових осіб місцевого самоврядування.
Вживалися заходи щодо недопущення роботи близьких осіб у безпосередньому підпорядкуванні або осіб, безпосередньо підпорядкованих близьким особам: при прийомі осіб до районної адміністрації, ними у письмовому вигляді надавалася інформація про відсутність працюючих у районній адміністрації близьких осіб.
У лютому 2018 року дві особи з числа тих, на яких покладено обов’язки з організації роботи щодо запобігання проявам корупції серед посадових осіб місцевого самоврядування, пройшли навчання у Запорізькому центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів за програмою тематичного короткострокового семінару «Актуальні питання запобігання корупції у сфері публічного управління».
У лютому 2018 року проведено апаратне навчання посадових осіб місцевого самоврядування, на якому розглянуто питання «Подання електронних декларацій у 2018 році»; у березні розглянуто питання «Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затверджені Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 11.08.2016 №3 з урахуванням змін, внесених рішенням Національного агентства від 02.02.2018 №118»; у травні - «Моніторинг способу життя суб’єктів декларування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»; у червні та липні 2018 року - поглиблено вивчено питання подання суб’єктами декларування повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», розглянуто інші питання здійснення фінансового контролю згідно із Законом України «Про запобігання корупції»; у жовтні 2018 року також розглядалися питання запобігання корупції.
При проведенні стажування у 2018 році до плану стажування посадових осіб було включено питання щодо поглибленого вивчення законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».
Велика увага в районній адміністрації приділяється додержанню трудової дисципліни, сумлінному виконанню посадових обов’язків і завдань, етиці поведінки. Так за сумлінну працю, високий рівень виконання посадових обов’язків в районній адміністрації у 2018 році було нагороджено 7 (18%) посадових осіб місцевого самоврядування:
- відзнакою виконавчого комітету Запорізької міської ради – пам’ятною медаллю «За бездоганну службу» – 1;
- Почесною грамотою виконавчого комітету Запорізької міської ради – 3;
- грамотою районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району – 3.
Відділом організаційної та кадрової роботи постійно надається консультативно-методична і практична допомога з питань проходження служби в органах місцевого самоврядування.
З метою вдосконалення та оптимізації роботи посадовим особам надано вільний доступ до Інтернет-ресурсів, використання електронного зв’язку, що дає змогу вчасно виконувати доручення, отримувати необхідну інформацію стосовно змін в законодавчій базі України.

Значну увагу районної адміністрації приділено розширенню правової освіти населення, підтриманню правопорядку на території району, боротьбі зі злочинністю і антигромадськими проявами, дотриманню працівниками районної адміністрації у своїй діяльності вимог нормативно-правових актів і законів України.
Відділом адміністративно-правової роботи у 2018 році взято участь у 154 слуханнях судових справ районного та апеляційного судів.
Традиційним стало проведення безкоштовних консультативно-правових зустрічей з населенням району. За звітний період проведено 12 зустрічей, на яких надано консультацію 29 особам з питань чинного законодавства.
Постійно надаються юридичні консультації населенню з питань, що належать до компетенції районної адміністрації.
На особистому прийомі у відділі адміністративно-правової роботи була надана консультація 93 громадянам. Постійно надаються юридичні консультації населенню району з питань, що належать до компетенції районної адміністрації.
Проведено 7 засідань ради опіки та піклування. Подано до суду 6 заяв на призначення опікунів особам, яків судовому порядку визначені недієздатними.
В районній адміністрації створено депутатську кімнату, де проводиться прийом депутатів усіх рівнів. Графік прийомів розміщено на дошці оголошень та на офіційному веб-сайті.

Спеціалістами відділу ведення Державного реєстру виборців за 2018 рік завантажено 356 відомості періодичного поновлення та опрацьовано 5788 записів.
Постійно проводиться аналітична робота, спрямована на усунення існуючих кратних включень виборців до Реєстру. За звітний період опрацьовано 106 пар кратних включень. Проведено 453 накази начальника відділу ведення Державного реєстру виборців. Надіслано 241 запит до суб’єктів надання відомостей по 5080 особам. Проаналізовано стан 112 виборців в Реєстрі, які вибули з військових частин та установ відбування покарань, та померлих виборців попередня адреса яких є в межах району. Розглянуто та надано відповідь на 72 звернення виборців з тимчасово окупованої території про надання інформації з бази Державного реєстру виборців. Перевірено та опрацьовано інформацію про 2044 виборців 1987 та 1988 років народження зареєстрованих в Заводському районі. Проведено 3433 пошукових запитів в Державному реєстрі виборців та сформовано в системі 584 звітів. У звітному періоді постійно уточнювались дані та вносились відповідні зміни у Довідник виборчих дільниць на постійній основі (звичайних та спеціальних) в Заводському районі м. Запоріжжя. Всього внесено змін – 42. У 2018 році здійснювалось ведення картографічного обліку виборчих дільниць Заводського району м. Запоріжжя.
Постійно забезпечується захист Реєстру: захист цілісності бази даних Реєстру, його апаратного та програмного забезпечення, достовірності даних Реєстру, захист Реєстру від несанкціонованого доступу, незаконного використання, незаконного копіювання, спотворення, знищення даних Реєстру, безпеки персональних даних виборців відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців».

Зоною підвищеної відповідальності є проведення закупівель відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» та проведення допорогових закупівель в електронній системі ProZorro.
Проведено 212 засідань тендерного комітету районної адміністрації, за результатом яких:
- оголошено та проведено 43 відкритих торгів;
- оголошено та проведено 7 переговорних процедур;
- оголошено та проведено 5 допорогових процедур в електронній системі закупівель ProZorro;
- оприлюднено 35 звітів про укладені договори вартість яких перевищує 50,00.
- 21 закупівля завершилась із визначенням переможців та укладанням договорів, внаслідок чого зекономлено коштів на загальну суму 689,928тис.грн.
В районні працює комісія по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування району, проведено 22 засідання комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування району, на яких розглянуто 143 заяви від суб’єктів господарювання. Були розглянуті питання щодо розміщення торгових об’єктів на території району, внесення місць до зон розміщення дрібнороздрібної торгівельної мережі та надання послуг району, встановлення режимів роботи тощо.
Укладено:
56 договорів на право користуванням місцями для розташування засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг та визначення розміру плати за цими договорами;
27 договорів на право користуванням місцем для розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності та визначення розміру плати за цими договорами;
42 додаткові угоди до договорів на право користуванням місцями для розташування тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності та 24 додаткові угоди до договорів на право користуванням місцями для розташування засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг.
У 2018 році підготовлено оновлену дислокацію функціонуючих об’єктів торгівлі, ресторанного господарства (громадського харчування) та побутового обслуговування у Заводському районі.
Розширення мережі підприємств роздрібної та фірмової торгівлі, ресторанного господарства та об’єктів з надання послуг населенню на 18 об’єктів у 2018 році відбулось за рахунок відкриття раніше не працюючих об’єктів, встановлення нових тимчасових споруд та визначення нових місць у зонах дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг.
Завдяки розширенню мережі підприємств роздрібної та фірмової торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг протягом 2018 року було створено 63 додаткових робочих місця у Заводському районі.
Спеціалістами відділу економічного розвитку та підприємництва щоденно проводяться рейди з метою перевірки прилеглих територій до об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, надання послуг щодо неухильного виконання Правил благоустрою території м. Запоріжжя, а також з метою виявлення можливих осередків незаконної торгівлі. За результатами рейдів складено 21 протокол за ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів правил благоустрою територій населених пунктів».
Спеціалістами районної адміністрації проведено роботу з власником лавки–автопричепу, яка перебувала на території району поза межами дії розпорядження про відведення місця для розміщення засобу дрібнороздрібної торгівельної мережі, а також з власниками самовільно розміщених тимчасових споруд за адресами: вул.Демократична, вул.Тенісна. За результатами вжитих заходів споруди було прибрано.
Районною адміністрацією спільно з суб’єктами господарювання та майстрами Заводського району організовано торгівельне обслуговування районних святкових заходів, в яких прийняли участь 80 суб’єктів господарювання.
Розвиток торгівлі передбачає не тільки підвищення її економічної ефективності, а й збільшення значення реалізації цілої низки соціальних завдань з формування людини в ринкових умовах.
Основним завданням торговельних об’єктів району в умовах посилення конкуренції на споживчому ринку товарів та послуг за залучення і розширення контингенту клієнтів і їх грошових доходів є вдосконалення організації продажу товарів і підвищення якості обслуговування покупців.

З метою реалізації повноважень з питань соціального захисту населення районна адміністрація тісно співпрацює із структурними підрозділами виконавчих органів міської ради по Заводському району, координує їх діяльність, забезпечує додержання законодавства і виконання розпорядчих документів міської ради у цій сфері.
Районною комісією з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати проведено системну роботу серед підприємств району з питань погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного соціального внеску та зі страхових внесків до Пенсійного фонду України. Станом на 01.12.2018 року проведено 11 засідань районних комісій, на яких запрошено 93 керівників та заслухано 42 керівника підприємств, розглянуті звіти підприємств стосовно додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, стану своєчасної виплати заробітної плати, легалізації заробітної плати, погашення заборгованості з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду та інше.
Районною комісією з питань проведення безоплатного капітального ремонту власних та житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу проведено 1 засідання, на якому розглядалися питання встановлення вартості безоплатного капітального ремонту будинку заявника та визначення виду робіт, в межах вартості безоплатного капітального ремонту. Восени 2018 року, заявнику, проведено ремонт житлового будинку згідно чинного законодавства.
На виконання Плану заходів щодо забезпечення соціального захисту бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий період 2018-2019 років у складних погодних умовах та під час надзвичайних ситуацій, з метою запобігання загибелі громадян від переохолодження у період надзвичайних ситуацій функціонує районний оперативний штаб. Протягом звітного періоду проведено 1 засідання штабу, на якому розглянуті питання оперативних дій всіх членів штабу, визначено заходи щодо захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

З метою захисту прав і законних інтересів дітей протягом 2018 року проведено 28 засідань комісії з питань захисту прав дитини, на яких розглянуто 447 різнопланових питань: щодо захисту житлових і майнових прав дітей, встановлення порядку участі у вихованні дитини одним з батьків, звернення органу опіки та піклування до суду із позовами про позбавлення батьківських прав, встановлення опіки/піклування над дітьми-сиротами і дітьми, позбавленими батьківського піклування тощо. За результатами розгляду прийнято близько 300 розпоряджень голови районної адміністрації, 32 висновка органу опіки та піклування до суду, 16 позовних заяв до суду від імені органу опіки та піклування, відповіді на звернення громадян і юридичних осіб з питань, що стосуються прав дітей.
З метою дієвої взаємодії суб’єктів соціальної роботи при районній адміністрації працює Дорадчий орган з питань соціальної роботи із сім’ями, що опинилися у складних життєвих обставинах. Станом на 01.12.2018 проведено 11 засідань Дорадчого органу, на яких розглянуто 26 питань: зняття з соціального супроводу родини; подовження соціального супроводу родини; постійно вирішуються різноманітні питання соціального захисту громадян тощо.
Спостережною комісією при районній адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району протягом 2018 року проведено 11 засідань, на яких розглянуто питання надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання та особам, які відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; стану захворюваності на туберкульоз осіб, що звільнились з місць позбавлення волі; проведення адміністративного нагляду за особами, звільненими з місць позбавлення волі та здійснення контролю за їх поведінкою; подання про умовно-дострокове звільнення тощо, станом на 01.12.2018.

Впродовж 2018 року сектором по культурі та спорту районної адміністрації проведено роботу у напрямку забезпечення реалізації повноважень районної адміністрації у сфері культури, туризму, охорони культурної спадщини, бібліотечної та музейної справи, фізичної культури та спорту.
На особливому контролі питання роботи з громадськими організаціями. У районі працюють:
- Заводський районний рада ветеранів
- Громадська організація Заводська організація інвалідів ВВВ та Збройних сил України
- Громадська організація Союз інвалідів і Ветеранів Афганістану
- Товариство батьків дітей-інвалідів та інвалідів
- Волонтери
- БФ «Солдатські матері»
Підтримуємо дружні стосунки з підшефної військової частиною №3026 Національної Гвардії України. У 2018 року до Дня Незалежності України з концертною програмою ми були у них в гостях.
З огляду на великий інтерес та активну участь мешканців району у всіх проведених культурно-масових заходах, районна адміністрація виступила ініціатором проекту «Мистецький майданчик» - в рамках якого у 2018 році проведено 16 конкурсно-розважальних програм просто неба на площі біля ПК «Молодіжний». У проведенні заходів брали участь талановиті представники творчих колективів району різного віку. Учасники показали високий рівень майстерності, що свідчить про гідний рівень позашкільних закладів району, компетентність їх керівників та довіру батьків. Завдяки вашій зацікавленості і участі, даний проект буде жити.
У жителів району є особливе свято - «День народження району». Любов до цього свята стимулює нас до пошуку нових і сучасних ідей, і як результат, як оцінка нашої праці - масова участь мешканців району у цьому заході.
Районною адміністрацією проведено і прийнято активну участь у низці культурно-масових заходів з нагоди державних свят і пам’ятних дат, що відзначалися протягом року: а саме: акція «Великодній кошик для солдата»; районні мітинги, присвячені 73-й річниці Перемоги над нацизмом і Дню пам’яті та примирення, Дня матері, святкування Дня Заводського району, 22-ї річниці Конституції України, Дня незалежності України; мітинги, присвячені 75-ій річниці визволення м. Запоріжжя від фашистських загарбників; районні заходи до Дня захисника України, районні заходи до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЄС, новорічні свята та інші.
Крім того, в районі традиційно проводились такі святкові заходи: - «Проводи зими»; конкурс краси і таланту «Міс Заводчанка - 2018» та «Міні міс - 2018»; до того ж у 2018 році для вперше пройшла районна шоу-програма «Містер Заводський - 2018». .

Приємно відзначити, що в районі розвиваються спортивні секції, зростає кількість дітей, які цікавляться спортом. Постійно проводяться турніри та змагання. Особлива увага приділяється футболу. Футбольною командою «Титан – Металург» КЗ «Заводський районний фізкультурно-спортивний комплекс» взято участь в Чемпіонаті міста з футболу та Чемпіонаті міста з міні футболу, Різдвяному турнірі з міні футболу Заводського району і завойовані призові місця серед юних футболістів міста й району.
Завдяки активній популяризації здорового способу життя та активній зацікавленості дітей та батьків у подальшому планується будівництво другого футбольного поля.

Робота районної адміністрації спрямована на реалізацію пріоритетних напрямів у сфері житлово-комунального господарства, соціально-культурного розвитку, підприємництва і торгівлі, виконання соціальних програм та подальше підтримання стабільної суспільно – політичної ситуації в районі.

24.01.2019


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
 
💙💛 МИ = УКРАЇНА!       !!peace_of_ukraine_forever!!    !!перемога_україни!!

 

 
 

м. Запоріжжя, вул. Мирослава Симчича, 56

Тел/факс: (061) 289-81-40

Електронна пошта: reception.zavra@zp.gov.ua