Районна Адміністрація по Заводському району (м.Запоріжжя)

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua


  

  

  

  

  

 

  

 

Проммайданчик
Cьогодні: 25 лютого 2020

ПрАТ "ЗАПОРІЖСКЛОФЛЮС"

 Історія підприємства і сучасний потенціал


30 жовтня завод святкує день свого народження. У цей день у 1947 році завод приступив до виробництва віконного скла так необхідного в ті далекі повоєнні роки.

У 1949 році було організовано виробництво силікату натрію.
У 1955 році введено в дію цех світлотехнічного скла з випуску розсіювачів для автотракторної промисловості і чашок біологічних <Петрі>.
З 1951 року завод приступив до виготовлення зварювальних флюсів загального призначення.
У 1990 році освоєно випуск скляного посуду.
Більшість обладнання і технологій з випуску зварювальних флюсів вводилися і освоювалися на заводі вперше в країні. Високий технічний рівень, використання сучасних інноваційних механізмів фінансування, дозволяє ПрАТ "Запоріжсклофлюс", найстарішому в світі підприємству з виробництва зварювальних плавлених флюсів, на теперішній час займати провідні позиції в країнах колишнього Союзу і в Європі. Підприємство є основним постачальником зварювальних флюсів та силікату натрію в Україні. Велика частина продукції відвантажується на експорт.
На підприємстві діють два основні цехи: флюсозварювальний, що складається з відділення з випуску флюсу і відділення по випуску силікату натрію і цех світлотехнічного скла. Допоміжні цехи: цех природоохоронних об'єктів, транспортний, ремонтно-механічний.
В останні роки відзначається стійка тенденція зростання обсягів виробленої продукції і поліпшення економічних показників діяльності підприємства. Цьому, в чималому ступені, сприяє висока кваліфікація і досвід інженерів і робітників заводу, розробка в тісній співпраці з Інститутом електрозварювання імені Є.О.ПАТОНА і впровадження прогресивних методів виробництва, інтенсифікація та автоматизація виробничих процесів, використання сучасних інноваційних механізмів фінансування (завод є учасником технопарку <Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона> Національної Академії Наук України), вдосконалення структури управління.
У 2016 році поновлено виробництво виробів з пресованого безбарвного скла!
ПрАТ "Запоріжсклофлюс" відновлює виробництво виробів з пресованого безбарвного скла. В асортименті продукції понад 40 видів склянок, сільнички, салатники, попільниці, чашки "Петрі" лабораторні. Вся продукція виготовлена відповідно до вимог ГОСТу 30407-96, має сертифікат відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби.
ПрАТ "Запоріжсклофлюс" протягом багатьох років є одним з найбільших підприємств - виробників посуду з пресованого безбарвного скла на ринку України і країн ближнього зарубіжжя. Підприємство зарекомендувало себе як надійний постачальник якісної і в той же час недорогої продукції. Наша посуд розрахована на широке коло покупців.

 

4.01.2017


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
 
//        //

 

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua