Герб Запорожья

             

                      

Районна адміністрація Запорізької міської ради по Заводському району

м. Запоріжжя, вул. Мирослава Симчича, 56
Тел: (061)239-71-21 (приймальня)
(061)239-71-30 (черговий)
Електронна пошта: reception.zavra@zp.gov.ua

atu.decentralization.gov.ua/#atlas /Код АТУ  ОА23060070010385728

Соціальні мережі:

   

 


 

 

    

 

   

 

Погода_в_світі

 

  

 

Пенсійний фонд України у м.Запоріжжя
Cьогодні: 22 квітня 2024

Сплачений єдиний соціальний внесок – запорука добробуту та соціальної захищеності громадян

 Законодавством України визначено, що страховий стаж - це період, протягом якого особа підлягала страхуванню та за який роботодавцем щомісячно сплачувалися страхові внески у розмірі не менше мінімального. З 01 січня 2021 року мінімальний страховий внесок становить 1 320 грн (мінімальна заробітна плата 6 000 грн х 22%).
Якщо несумлінний роботодавець не дотримується цієї вимоги, а саме використовує працю найманих працівників без належного оформлення трудових відносин, виплачує заробітну плату в “конвертах” без сплати страхових внесків або нарощує заборгованість зі сплати страхових внесків - страховий стаж працівнику не зараховується.
Пенсійний фонд надає зручну можливість громадянам здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на пенсійні права. Для застрахованих (працюючих або самозайнятих) осіб на вебпорталі наявна інформація, накопичена в базах даних персоніфікованого обліку щодо внесків, сплачених за особу в Пенсійний фонд України. Така інформація є дуже важливою для майбутньої пенсії.
Найкращим способом отримати доступ до них є реєстрація в особистому кабінеті на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду (адреса порталу – http://portal.pfu.gov.ua). Це можна зробити самостійно або в органах Пенсійного фонду за місцем проживання. Просто і зручно для себе людина може відслідковувати сплату страхових внесків на її користь до Пенсійного фонду і, за необхідності, відповідно впливати на несумлінного роботодавця.

Пам’ятайте, що тільки офіційно оформлений найманий працівник, який отримує заробітну плату не менше встановленого мінімального рівня, може бути соціально захищеним.

Водночас, для роботодавця – це налагоджена робота усіх учасників трудового процесу, позитивний імідж та репутація надійного партнера.


Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області

31.05.2021


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
 
💙💛 МИ = УКРАЇНА!       !!peace_of_ukraine_forever!!    !!перемога_україни!!

 

 
 

м. Запоріжжя, вул. Мирослава Симчича, 56

Тел/факс: (061) 289-81-40

Електронна пошта: reception.zavra@zp.gov.ua