Районна Адміністрація по Заводському району (м.Запоріжжя)

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua


  

  

  

  

  

 

  

 

Новини та Події
Cьогодні: 21 серпня 2019

Вітаємо з перемогою Міні Міс Заводського району!

 🎉Купа емоцій! 🎉 Неймовірні враження! Маленькі красуні! Усе це відбувалось 01 грудня на конкурсній шоу-програмі «Міні-міс Заводського району -2018» в Палаці культури «Молодіжний».
Цього року у шоу-програмі взяли участь 6 учасниць: Вероніка Циплакова, Тетяна Борішполець, Кароліна Легецька, Аделіна Воронова, Анна Міняйло та Поліна Мартякова.
Змагаючись за омріяний титул маленькі красуні розповіли про свої захоплення, здивували яскравими сукнями, танцями та піснями. Гості разом з конкурсантками побували у казковому світі королев і лицарей «На балу у Попелюшки», а у сучасному світі на показі дефіле «Авангард» насолоджувались пишними сукнями і цікавою хореографічною постановкою. Неймовірним відкриттям став конкурс талантів «Зірковий час». Учасниці співали українські пісні, танцювали під народні і сучасні ритми і вражали пластикою.

Вітаємо переможницю конкурсу «Міні-міс Заводського району-2018», нею стала справжня маленька принцеса, тендітна і граціозна Поліна Мартякова.
Титул віце-міс отримала Вероніка Циплакова, яка підкорила глядачів артистичністю і позитивом.
До того ж Вероніка Циплакова і Тетяна Борішполець отримали додатковий особливий подарунок від голови журі, директора Першої школи гарних манер «Джульєт», Міс Запоріжжя, голови громадської організації «Прем’єра» - Юлії Чернети. Всі учасниці отримали ціні подарунки від партнерів конкурсу.

3.12.2018


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
 
//        //

 

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua