Бегущая строка

Районна Адміністрація по Заводському району (м.Запоріжжя)

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua


  

  

  

  

  

 

  

 

Новини та Події
Cьогодні: 22 квітня 2019

Проект районної адміністрації «Family Square» реалізовано!

 Затишно, сучасно, зручно – ось так можна сказати про нове місце відпочинку в центрі Заводського району по вул.Л.Чайкіної. Тепер у мешканців району та гостей є зелений куточок відпочинку, втілити у життя який вдалося завдяки участі проекту у конкурсі соціальних ініціатив «Ми-це місто».
Так, місця не нові, проте міні-сквери у центрі району відроджені: тепер тут встановлені сучасні лави і урни, висаджені нові зелені насадження, проведено освітлення. Головне тут можна просто відпочити як молодій матусі із коляскою, так і просто будь-якій людині посидіти у затишку, перепочити та насолодитись естетичним виглядом міні-газончиків.
Завдяки проекту «Ми-це місто», в попередньому році, було вдосконалено сквер ім.О.Бірюка, в цьому році озеленено сквер по вул.Л.Чайкіної, але на цьому ми не зупинимось. Ще багато планів на наступні роки.
Запрошуємо до співпраці небайдужих мешканців, та щиро дякуємо організаторам проекту «Ми – це місто», які дають можливість втілити наші мрії.

 

7.11.2018


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

 

//    Запрошуємо на День Довкілля 20.04.2019 року о 09:00, який відбудеться на береговому укріпленні по вулиці Автодорівській   //

 

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua