Бегущая строка

Районна Адміністрація по Заводському району (м.Запоріжжя)

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua


 

 

 

Новини та Події
Cьогодні: 24 травня 2018

Громадський бюджет -2017! Не будь байдужим - підтримуй своїх!

З 1 по 30 вересня 2017 року проходить голосування за проекти Громадського бюджету.

Районна адміністрація Запорізької міської ради по Заводському району просить підтримати та проголосувати за проекти, спрямовані на соціальний захист ветеранів війни та учасників АТО, організацію змістовного дозвілля дітей та молоді, розвиток інфраструктури Заводського району, авторами яких є ініціативні мешканці району, а саме:

- проект № 192 «Будівництво зони відпочинку (розбиття скверу з дитячими майданчиками) по вулиці Норильській (ОБ'ЄДНАНИЙ)», автор: Замула Олена Валеріївна;

- проект № 253 «Согреем души ветеранам», автор: Пузік Людмила Григорівна;

- проект № 316 «Центр соціальної роботи з населенням як інноваційна модель виховання і соціального захисту дітей «Здорові діти – здорова нація», автор: Бухтіярова Оксана Миколаївна;  

- проект № 328 «Створення поля для міні-футболу як осередку здоров’я і спорту мешканців селища Запоріжжя – Ліве», автор: Куракова Зоя Григорівна;

- проект № 380 «Тренажерний майданчик для загального користування», автор: Кириленко Анна Сергіївна;

- проект № 449 «З вдячністю та турботою про ветеранів війни та учасників АТО», автор: Авруцька Ганна Олександрівна;

- проект № 462 « Теніс в кожен двір. Разом-сильніші! Спортивний майданчик для ігри у настільний теніс», автор: Онищенко Олександр Володимирович.

   Проголосувати може кожен житель Запоріжжя. Зробити це можна в пунктах голосування або через Інтернет на офіційному порталі Громадського бюджету (http://gb.meriazp.gov.ua).
  Пункти для голосування будуть розміщені в будівлі Запорізької міської ради (пр. Соборний, 206, 1 поверх, кабінет 114, управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради) та в приміщеннях районних адміністрацій Запорізької міської ради в робочий час.
  При голосуванні в паперовому вигляді, необхідно пред'явити паспорт, після чого заповнити бланк для голосування.
  При голосуванні через офіційний портал Громадського бюджету (http://gb.meriazp.gov.ua) також необхідно заповнити реєстраційну форму.
  Віддати голос за вподобаний проект можна один раз, в паперовому або електронному вигляді, зараховуватися буде лише один голос.
 

11.09.2017


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
//      УВАГА!!  телефон реєстратури дитячої поліклініки  226-00-90           //     УВАга! змінено телефон чергової частини районної адміністрації 289-81-40 та 239-71-30          //      

 

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua