Герб Запорожья

             

                      

Районна адміністрація Запорізької міської ради по Заводському району

м. Запоріжжя, вул. Мирослава Симчича, 56
Тел: (061)239-71-21 (приймальня)
(061)239-71-30 (черговий)
Електронна пошта: reception.zavra@zp.gov.ua

atu.decentralization.gov.ua/#atlas /Код АТУ  ОА23060070010385728

Соціальні мережі:

   

 


 

 

    

 

   

 

Погода_в_світі

 

  

 

Документи, статті
Cьогодні: 19 червня 2024

ЗВІТ роботи спостережної комісії районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району за 2021 рік

 За звітний період проведено 4 засідання спостережної комісії на яких розглянуті питання:
- підведення підсумків діяльності Заводського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області за 1 квартал 2021 року;
- працевлаштування осіб, які перебувають на обліку у відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області, та які прибули з місць позбавлення волі;
- надання допомоги суб’єктам пробації, які її потребують;
- підведення підсумків діяльності відділення поліції № 1 Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області у 2021 році щодо осіб, які прибули з місць позбавлення волі;
- про набрання чинності наказу Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства внутрішніх справ України від 01.10.2021 № 3479/5/560/2123/729 «Про затвердження Змін до Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 13 жовтня 2021 р. за № 1342/36964;
- затвердження плану роботи спостережної комісії районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району на 2022 рік.

 


  Спостережна комісія активно співпрацює із відділенням поліції № 1 ЗРУП ГУНП в Запорізькій області та Заводським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області.
Кожному піднаглядному пояснюються правила адміністративного нагляду та доводяться обмеження, які були встановленні згідно постанови суду. Також особа попереджається про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення правил адміністративного нагляду. При постановці на профілактичний облік та протягом усього періоду, під час якого особа перебуває під адміністративним наглядом, проводяться профілактичні бесіди про недопущення правопорушень та злочинів, довідка про проведену бесіду вкладається до справи адміністративного нагляду. Для кожного піднаглядного особисто складається план профілактичних заході, який також додається до справи. Начальником сектору превенції відділення поліції № 1 ЗРУП ГУНП в Запорізькій області складається план профілактичних заходів по попередженню рецидивної злочинності серед осіб, які перебувають на профілактичному обліку.
  Особам, які звільнились з місць позбавлення волі, повідомляється, що за допомогою у працевлаштуванні вони можуть звернутись до Запорізького міського центру зайнятості.
  Всі особи, які не мають документів, документуються в обов’язковому порядку згідно чинного законодавства.
  Спостережна комісія сприяє Заводському районному відділу з питань пробації в залученні осіб, які виявлять бажання стати волонтерами пробації та допомагати персоналу органу пробації в здійсненні нагляду за засудженими та проведенні з ними соціально-виховної роботи.
  З метою інформування населення на інформаційних стендах закладів та установ району розміщено інформаційний лист з переліком соціальних послуг для отримання допомоги особам, які прибули з місць позбавлення волі.

30.12.2021


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
 
💙💛 МИ = УКРАЇНА!       !!peace_of_ukraine_forever!!    !!перемога_україни!!

 

 
 

м. Запоріжжя, вул. Мирослава Симчича, 56

Тел/факс: (061) 289-81-40

Електронна пошта: reception.zavra@zp.gov.ua