Герб Запорожья

             

                      

Районна адміністрація Запорізької міської ради по Заводському району

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел: (061)239-71-21 (приймальня)
(061)239-71-30 (черговий)
Електронна пошта: reception.zavra@zp.gov.ua

atu.decentralization.gov.ua/#atlas /Код АТУ  ОА23060070010385728

Соціальні мережі:

   

 


 

 

    

 

   

 

Погода_в_світі

 

  

 

Документи, статті
Cьогодні: 3 грудня 2023

ЗВІТ роботи спостережної комісії районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району за 2020 рік

 За звітний період проведено 5 засідань спостережної комісії на яких розглянуті питання:
- щодо сприяння у вирішенні питань, пов’язаних з ресоціалізацією осіб, які прибули з місць позбавлення волі;
- надання допомоги суб’єктам пробації, які її потребують;
- належного виконання порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на певний строк;
- підведення підсумків діяльності Заводського ВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області у 2020 році щодо осіб, які прибули з місць позбавлення волі;
- затвердження плану роботи спостережної комісії районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району на 2021 рік.
Спостережна комісія активно співпрацює із Заводським відділом поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області та Заводським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області.
Кожному піднаглядному пояснюються правила адміністративного нагляду та доводяться обмеження, які були встановленні згідно Постанови суду. Також, особа попереджається про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення правил адміністративного нагляду. При постановці на профілактичний облік та протягом всього періоду, під час якого особа перебуває під адміністративним наглядом, проводяться профілактичні бесіди про недопущення правопорушень та злочинів. Довідка про проведену бесіду вкладається до справи адміністративного нагляду. Для кожного піднаглядного особисто складається план профілактичних заходів, який також вкладається до справи. Сектором превенції Заводського ВП складається план профілактичних заходів по попередженню рецидивної злочинності серед осіб, які перебувають на профілактичному обліку.
Особам, які звільнились з місць позбавлення волі повідомляється, що за допомогою у працевлаштуванні вони можуть звернутись до Запорізького міського центру зайнятості.
Всі особи, які не мають документів, документуються в обов’язковому порядку згідно чинного законодавства.
Спостережна комісія сприяє Заводському районному відділу з питань пробації в залученні осіб, які виявлять бажання стати волонтерами пробації та допомагати персоналу органу пробації в здійсненні нагляду за засудженими та проведенні з ними соціально-виховної роботи (допомога в зборі та систематизації інформації, здійснення наглядових заходів, надання консультативної допомоги, психологічної діагностики та корекції, підвищення освітнього рівня, залучення до просоціальних видів діяльності та культурного життя громади, допомога у працевлаштуванні, облаштуванні побуту, знаходженні сил «встати на ноги», щоб потім своїми діями та прикладом допомогти іншим).
З метою інформування населення спостережною комісією підготовлено інформаційний лист з переліком соціальних послуг для отримання допомоги особами, які прибули з місць позбавлення волі. Інформацію розміщено на інформаційних стендах закладів та установ району.

4.01.2021


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
 
💙💛 МИ = УКРАЇНА!       !!peaceofukraineforever!!    !!перемогаукраїни!!

 

 
 

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56

Тел/факс: (061) 289-81-40

Електронна пошта: reception.zavra@zp.gov.ua