Герб Запорожья

             

                      

Районна адміністрація Запорізької міської ради по Заводському району

м. Запоріжжя, вул. Мирослава Симчича, 56
Тел: (061)239-71-21 (приймальня)
(061)239-71-30 (черговий)
Електронна пошта: reception.zavra@zp.gov.ua

atu.decentralization.gov.ua/#atlas /Код АТУ  ОА23060070010385728

Соціальні мережі:

   

 


 

 

    

 

   

 

Погода_в_світі

 

  

 

Документи, статті
Cьогодні: 19 червня 2024

ЗВІТ роботи спостережної комісії районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району за 2018 рік

 За звітний період проведено 12 засідань спостережної комісії на яких, зокрема, розглянуті питання:
- затвердження плану роботи спостережної комісії на 2018 рік;
- про надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання та особам, які відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;
- про надання соціальних послуг в працевлаштуванні особам, які повернулися з місць позбавлення, міським центром зайнятості;
- про стан захворюваності на туберкульоз осіб, що звільнились з місць позбавлення волі;
- про проведення адміністративного нагляду за особами, звільненими з місць позбавлення волі та здійснення контролю за їх поведінкою;
- про проведену роботу відділом по Заводському району служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради щодо профілактики злочинності в дитячому середовищі;
- про роботу спостережної комісії за І півріччя 2018 року;
- про роботу навчальних закладів щодо профілактики злочинів та інших правопорушень серед учнів навчальних закладів району;
- про надання УСЗН ЗМР по Заводському району допомоги громадянам, які були звільнені з місць позбавлення волі;
- про підсумки діяльності Заводського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління державної пенітенціарної служби в Запорізькій області у 2018 році;
- про роботу громадських організацій щодо надання соціальної допомоги особам, які звільнилися з місць позбавлення волі;
- про підсумки діяльності Заводського ВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області у 2018 році щодо осіб, які прибули з місць позбавлення волі.
Спостережна комісія активно співпрацює із Заводським відділенням поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП у в Запорізькій області. Заступником голови спостережної комісії ведеться особистий прийом осіб, що звільнились з місць позбавлення волі. Проблемні питання заслуховуються на спільних нарадах з метою їх подальшого вирішення. Щодо кожної особи з’ясовано проблемні питання, проведено виховну бесіду, надано консультативну допомогу. З’ясовано питання щодо сімейного стану, стану здоров’я, наявності реєстрації місця проживання, працевлаштування, наявності документу, що посвідчує особу, надаються психологічні, юридичні та інформаційні послуги. Певним особам, за необхідністю, рекомендовано звернутися до Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для взяття під соціальний супровід та отримання допомоги у вирішенні складних життєвих обставин, пов’язаних із відсутністю документу що посвідчує особу, тощо.
Члени спостережної комісії при спілкуванні зі звільненими акцентують увагу на необхідності працевлаштування, а у разі, якщо такої можливості немає, наголошується на необхідність постановки на облік в Запорізькому міському центрі зайнятості.
Для ведення обліку таких осіб та фіксування вжитих щодо них заходів, спостережною комісією заповнюються інформаційні листи, у яких зазначається: коли особи з’явилися до спостережної комісії, яка конкретно з ними проведена робота, наявність у них проблемних питань.
Також, спостережна комісія рекомендує особам звільненим з місць позбавлення волі, звернутися до управління соціального захисту населення ЗМР по Заводському району для отримання соціальної допомоги згідно з чинним законодавством. Відповідно до «Положення про порядок надання адресної матеріальної допомоги громадянам міста Запоріжжя», затвердженого Запорізькою міською радою від 24.03.2014 № 120, звільненим особам надається матеріальна допомога. За звітний період надано матеріальну допомогу 3 звільненим особам на загальну суму 800,00 грн.
Спільно із Заводським ВП Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області, особам, які звільнились з місць позбавлення волі повідомляється, що за допомогою у працевлаштуванні вони можуть звернутись до Запорізького міського центру зайнятості населення. Для отримання допомоги у соціальній адаптації, взяття під соціальний супровід, отримання допомоги у вирішенні складних життєвих обставин, пов’язаних із відсутністю документів що посвідчує особу звільнені направляються до відділу Запорізького міського центру соціальних служб по Заводському району.
З метою вивчення умов побутового влаштування за місцем мешкання та визначення проблем, які виникають у осіб що звільнились, інспектори ОГП Заводського ВП Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області разом з членами спостережної комісії відвідують вищевказаних осіб за місцем проживання, так протягом 2018 року було відвідано 12 осіб.
Кожному піднаглядному пояснюються правила адміністративного нагляду та доводяться обмеження, які були встановлені згідно постанови суду. Також особа попереджається про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення правил адміністративного нагляду. При постановці на профілактичний облік та на протязі всього періоду, під час якого особа перебуває під адміністративним наглядом, проводяться профілактичні бесіди про недопущення правопорушень та злочинів. Начальником сектору охорони громадського порядку Заводського відділу поліції Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області щоквартально складається план профілактичних заходів по попередженню рецидивної злочинності серед осіб, які перебувають на профілактичному обліку.
Всі особи, які не мають документів, документуються в обов’язковому порядку, згідно чинного законодавства.
В травні 2018 проведено нараду за участі Заводського районного сектору з питань пробації, Заводського відділення поліції щодо взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк.

21.01.2019


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
 
💙💛 МИ = УКРАЇНА!       !!peace_of_ukraine_forever!!    !!перемога_україни!!

 

 
 

м. Запоріжжя, вул. Мирослава Симчича, 56

Тел/факс: (061) 289-81-40

Електронна пошта: reception.zavra@zp.gov.ua