Районна Адміністрація по Заводському району (м.Запоріжжя)

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua


  

  

  

  

  

 

  

 

Центр пробації
Cьогодні: 12 липня 2020

Заводський районний відділ з питань пробації запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

 
Взаємодіючи із органами пробації, Ви зможете допомогти особам, які в силу обставин, умисно або з необережності, вчинили правопорушення, за які їх засуджено до покарань, альтернативних позбавленню волі. Також Ваша допомога знадобиться на етапі підготовки досудової доповіді, коли в суді вирішується питання щодо міри відповідальності обвинуваченого. Таким чином, разом з інспектором відділу з питань пробації, Ви зможете допомогти попередити скоєння нового правопорушення, адже особа отримуватиме комплекс заходів, спрямованих на корекцію поведінки, життєвих обставин, ситуації в родині, тощо.
Кожен небайдужий та ініціативний, пліч-о-пліч з офіцером відділу пробації, зможе прийняти участь в покращенні криміногенної ситуації на вулицях Заводського району шляхом:
-допомоги в зборі та систематизації інформації,
- здійсненні наглядових заходів,
- надання консультативної допомоги, психологічної діагностики та корекції,
- підвищенні освітнього рівня, залученні до просоціальних видів діяльності та культурного життя громади,
- допомоги у працевлаштуванні, облаштуванні побуту, знаходженні сил «встати на ноги», щоб потім своїми діями та прикладом допомогти іншим.

Волонтер пробації під час здійснення своїх повноважень має право на:
- безпечні та належні умови здійснення волонтерської діяльності, зокрема, отримання достовірної, точної та повної інформації про порядок та умови провадження волонтерської діяльності;
- перебування на території і в приміщенні підприємств, установ та організацій за дозволом їх керівників або уповноважених ними осіб;
- участь у відвідуванні суб’єктів пробації за місцем їх роботи або навчання;
- проведення зустрічей із суб’єктами пробації з метою здійснення заходів соціально-виховної роботи;
- захист своїх прав відповідно до законодавства;
- інші права, передбачені договором та законодавством.
Діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про пробацію», Положенням «Про організацію діяльності волонтерів пробації» та іншими нормативно-правовими актами.


Заводський районний відділ з питань пробації запрошує бажаючих стати волонтерами,
завітати за адресою: м. Запоріжжя вул. Посадочна, буд.3 каб. 4. Тел. (066) 325 62 81 Електронна скринька: zp3_probation@ukr.net

3.04.2019


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
 
//        //

 

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua