Бегущая строка

Районна Адміністрація по Заводському району (м.Запоріжжя)

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua


 

 

 

Новини та Події
Cьогодні: 18 червня 2018

Захист прав дітей у центрі уваги районної адміністрації

    На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини 13.07.2017 року було розглянуто звернення адміністрації позашкільного навчального закладу “Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району” та ЗНВК «Барвінок» щодо надання допомоги в закритті точки по розпиттю спиртних напоїв за адресою вул.Л.Чайкіної, 67. 
   Після детального обговорення комісією було прийнято рішення звернутися до Заводського ВП Дніпровського відділу поліції ГУНП у Запорізькій області щодо вжиття дієвих заходів з метою припинення функціонування точки продажу алкогольних напоїв за зазначеною адресою. 
    Крім того, розглядались інші питання стосовно захисту прав дітей, у тому числі: про надання дозволу на зняття з реєстрації дитини з подальшою реєстрацією за іншим місцем проживання без дозволу батька; про доцільність позбавлення батьківських прав матері відносно малолітнього сина; про стан виконання матір’ю своїх батьківських обов’язків відносно неповнолітнього сина.
    В результаті  розгляду матеріалів комісією  були прийняті рішення в інтересах дітей.
 

14.07.2017


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
//      УВАГА!!  телефон реєстратури дитячої поліклініки  226-00-90           //     УВАга! змінено телефон чергової частини районної адміністрації 289-81-40 та 239-71-30          //      

 

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua