Бегущая строка

Районна Адміністрація по Заводському району (м.Запоріжжя)

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua


 

 

 

Новини та Події
Cьогодні: 21 вересня 2017

Продовжується робота щодо запобігання розповсюдження проявів ботулізму в Заводському районі

  Продовжуються щотижневі комісійні обстеження представниками районної адміністрації, Заводського відділення поліції та Держпродспоживлужби щодо запобігання розповсюдження проявів ботулізму в Заводському районі.
   13 липня було перевірено 8 торгових об’єктів, які розташовані по вулицям: Тенісній, Болотнікова, Скворцова, Вятській.
   Виявлено, що в чотирьох торгових точках ведеться торгівля річковою рибою, з них в трьох відсутні документи. Суб’єктам господарювання у яких відсутні відповідні документи було заборонено торгівлю несертифікованою рибою шляхом вилучення її з реалізації. 
   В ході рейду спеціалістом Держпродспоживлужби проводилась роз’яснювальна робота щодо небезпеки від харчових отруєнь, у т.ч. ботулізм, особливо під час загострення ситуації. 
   Вжиття заходів з профілактики захворювань на ботулізм серед населення району та недопущення реалізації ймовірно небезпечної продукції на території Заводського району на постійному контролі районної адміністрації.
 

13.07.2017


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
//     По місту Запоріжжя та по Запорізькій області зберігається надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека            //             УВАГА!  з 20 вересня 2019 року тимчасове перекриття руху по вул.Електричній від будинку №1а до будинку №13      //              

 

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua