Районна Адміністрація по Заводському району (м.Запоріжжя)

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua


  

  

  

  

  

 

  

 

Казначейство Заводського району м.Запоріжжя
Cьогодні: 31 травня 2020

Семінар для головних бухгалтерів розпорядників та одержувачів бюджетних коштів державного та місцевих бюджетів Заводського району

 10 жовтня 2018 року в управлінні Державної казначейської служби України у Заводському районі м.Запоріжжя Запорізької області проведено семінар за участю начальника управління Н.Скрипки, начальника відділу звітності та бухгалтерського обліку-головного бухгалтера І.Русько, головних бухгалтерів розпорядників та одержувачів бюджетних коштів державного та місцевих бюджетів Заводського району, на якому були розглянуті питання з обслуговування клієнтів.
Начальник управління Н.Скрипка доповіла про результати внутрішнього планового аудиту оцінки діяльності управління, який пройшов у вересні 2018 року. З цього приводу вона озвучила основні порушення законодавства, зазначених в аудиторському звіті. З метою зменшення ризику допущення помилок під час надання розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів документів були надані рекомендації та поради.
17 квітня 2018 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 02.03.2018 № 340 «Про затвердження Змін до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 26.03.2018 за № 357/31809, відповідно до вимог якого форми звітності складаються та подаються до органів Державної казначейської служби України із застосуванням автоматизованої системи подання електронної звітності клієнтами Державної казначейської служби України (далі – АС «Є-Звітність»).
Начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку-головний бухгалтер І.Русько доповіла про результати складання звітності. Розпорядники та одержувачі бюджетних коштів Заводського району своєчасно і в повному обсязі прозвітували за 9 місяців 2018 року з використанням АС «Є-Звітність», а саме: бюджетну звітність надали 56 установ, фінансову звітність 22 установи, що складає 100% від кількості клієнтів, які повинні надати звіти.
Клієнтам нагалошено на вимогах законодавства при формуванні та відправці фінансової та бюджетної звітності установами до органів казначейства. Також розглянуто завдання казначея управління при перевірці та підписанні звітності, застосування заходів впливу при порушенні вимог щодо подання звітності. Обговорено проблемні питання, які виникали при поданні звітності в системі АС «Є-Звітність».
Додатково доведено інформацію про налаштування календаря подачі звітності в АС «Є-Звітність» по кожній установі та попереджено, що порушення термінів подання фінансової і бюджетної звітності, а також подання такої звітності у неповному обсязі, є порушенням бюджетного законодавства.
Управлінням проводиться робота щодо процесу підключення клієнтів до системи дистанційного обслуговування через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство». Так, станом на 01.10.2018 управлінням укладено із клієнтами 22 договори на дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство», з них 4 клієнта, які фінансуються з державного бюджету, та 18 клієнтів − з місцевого бюджету. 20 клієнтів підключено і працюють у системі, у тому числі 15 клієнтів отримують виписки та здійснюють платежі. Начальник управління ще раз наголосила на перевагах та зручності використання системи дистанційного обслуговування.
Ще раз наголошуємо, що у разі виникнення проблемних питань в ході складання, підписання або подання звітності просимо звертатися до фахівців відділу звітності та бухгалтерського обліку управління Державної казначейської служби України у Заводському районі м.Запоріжжя Запорізької області.

17.10.2018


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
 
//        //

 

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua