Районна Адміністрація по Заводському району (м.Запоріжжя)

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua


  

  

  

  

  

 

  

 

Казначейство Заводського району м.Запоріжжя
Cьогодні: 17 червня 2019

До уваги платників податків!

 Управління Державної казначейської служби України у Заводському районі м.Запоріжжя Запорізької області повторно повідомляє, що з 02.07.2018 запроваджено централізовану модель виконання дохідної частини бюджетів. У зв’язку зі зміною реквізитів рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів, їх було доведено органам Державної фіскальної служби України та іншим органам, що контролюють справляння надходжень бюджету, для подальшого повідомлення платникам податків.
Але, за результатами проведеного аналізу стану перерахування платниками податків, зборів, платежів та інших доходів до держаного та місцевих бюджетів у липні поточного року було встановлено, що окремі платники продовжують здійснювати перерахування надходжень бюджету на старі рахунки. У зв’язку з чим інформуємо, що 10.09.2018 закінчується перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, закриття старих активних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів та починаючи з 11.09.2018 платежі, перераховані на старі рахунки, будуть повертатись платникам.
Реквізити всіх рахунків, що вводяться в дію 02.07.2018, розміщено на офіційному Веб-порталі Державної казначейської служби України в мережі Internet (http://www.treasury.gov.ua).

30.08.2018


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
 
//        //

 

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua