Районна Адміністрація по Заводському району (м.Запоріжжя)

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua


  

  

  

  

  

 

  

 

Комунальне господарство
Cьогодні: 3 червня 2020

Заява про наміри проведення оцінки впливу на навколишнє середовище від реконструкції зони відпочинку по вул.Л.Шмідта під пляж в м.Запоріжжя

  КП "Управління капітального будівництва" м.Запоріжжя заявляє про наміри проведення оцінки впливу на навколишнє середовище від реконструкції зони відпочинку по вул.Л.Шмідта під пляж в м.Запоріжжя». Об’єкт проектування розміщується на території Заводського району м.Запоріжжя.
  Проектом передбачена реконструкція існуючої ділянки зони відпочинку, яка розташована по вул. Л. Шмідта в Заводському районі м Запоріжжя. В цілому територія ділянки вільна від забудови.
  Проектом вирішені питання організації рельєфу, благоустрою території. Рішення генерального плану обумовлені відповідністю розташування споруд функціонального зонування території, виконання санітарних вимог.
  Проектом передбачено влаштування проїзду по території для обслуговуючого транспорту, влаштування пішохідних доріжок і майданчиків.
  Основний підхід до пляжу передбачається з вул. Л. Шмідта. План організації рельєфу розроблений методом проектних відміток опорних точок, за принципом максимального збереження існуючого рельєфу і виконання мінімального обсягу земляних робіт, з урахуванням природних умов. Експлуатація проектованого об’єкту не призведе до негативного впливу на навколишнє середовище.
 Під час проведення будівельних робіт буде чинитися короткочасний незначний негативний вплив на наступні компоненти навколишнього середовища: геологічне середовище - за рахунок виїмки ґрунту, під інженерні комунікації для обслуговування території, повітряне середовище - за рахунок викидів в атмосферне повітря на протязі незначного часу та в невеликій кількості забруднюючих речовин, які утворюються при виконанні будівельно- монтажних робіт із застосуванням газозварювального обладнання і машинобудівної техніки.
  У процесі будівництва передбачається знос 4 дерев, які знаходяться в аварійному стані.
Вплив на навколишнє середовище при виконанні будівельних робіт буде мінімальним і розцінюється, як допустимий, за умови дотримання природоохоронних заходів.
  Пропозиції та зауваження направляти до відділу роботи із зверненнями громадян: 69107, м.Запоріжжя, пр.Соборний 164, к.104, тел.:(061)224-65-63,239-05-76 впродовж 30 діб з моменту публікації заяви про наміри.

6.02.2018


ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
 
//        //

 

м. Запоріжжя, вул. Л.Чайкіної, 56
Тел/факс: (061) 289-81-14
Електронна пошта: zvdra@meriazp.gov.ua